Co je Czechstartups.org?

Czechstartups.org je oficiální web o české startupové scéně

Czechstartups.org je oficiální web o české startupové scéně, který přináší vše důležité ze startupového světa na jedno místo. Jeho cílem je nabídnout ucelený přehled o českém startupovém ekosystému, a to nejenom začínajícím podnikatelům, ale i všem startupovým nadšencům a široké veřejnosti. Při jeho začátcích v roce 2015 byla u zrodu investiční skupina Rockaway Capital, Asociace malých a středních podnikatelů ČR ( AMSP ČR), Czech ICT Alliance a společnost IBM.

Na webu naleznete informace o současných vládních i privátních programech na podporu startupů, malého a středního podnikání, či informace o poskytovatelích podpory, kteří jsou schopni pomoci s rozjezdem či akcelerací podnikání prostřednictvím mentoringu, networkingu či poskytnutí investice. K dispozici je i kalendář startupových akcí, ve kterém můžete nalézt zajímavé domácí i zahraniční události. A v neposlední řadě též informuje o novinkách, úspěšných firmách a přináší interview se zajímavými aktéry české scény.

Vize

Naše vize je sdílet informace ze světa startupů pro všechny startupové nadšence, studenty, samotné startupy a začínající podnikatele, inkubátory, akcelerátory i malé a střední podniky.

Máme radost, že naše každodenní práce se zajímavými informacemi, událostmi, programy a aktuálním dění ve startupovém světě je natolik zajímavá, že ji můžeme předávat dál a být součástí české startupové scény.

Mise

Pravidelně mluvíme s lidmi, které mají blízko ke startupům a ptáme se na jejich příběhy, obavy, problémy, plány a jejich podnikatelské zkušenosti vám přinášíme v podobě jedinečných rozhovorů. Sledujeme sociální sítě & online kanály a přinášíme aktuální novinky. Spolupracujeme s našimi kolegy z CzechInvestu, kteří realizují programy pro startupy #podporastartupu.cz.

Náš tým

Markéta Přenosilová

Founder, Europe Startup Ambassador


Kateřina Glazar Kynclová

Web Content Manager

Rozhovory, Reporty, Články, Partnerství, Spolupráce, Novinky, Sociální sítě


Patron projektu

Spolupracujeme

Najdete nás online