O nás

Co je Czechstartups.org?

Czechstartups.org je oficiální web o české startupové scéně

Czechstartups.org je oficiální web o české startupové scéně, který přináší vše důležité ze startupového světa na jedno místo. Jeho cílem je nabídnout ucelený přehled o českém startupovém ekosystému, a to nejenom začínajícím podnikatelům, ale i všem startupovým nadšencům a široké veřejnosti. Při jeho začátcích v roce 2015 byla u zrodu investiční skupina Rockaway Capital, Asociace malých a středních podnikatelů ČR ( AMSP ČR), Czech ICT Alliance a společnost IBM.

Na webu naleznete informace o současných vládních i privátních programech na podporu startupů, malého a středního podnikání, či informace o poskytovatelích podpory, kteří jsou schopni pomoci s rozjezdem či akcelerací podnikání prostřednictvím mentoringu, networkingu či poskytnutí investice. K dispozici je i kalendář startupových akcí, ve kterém můžete nalézt zajímavé domácí i zahraniční události. A v neposlední řadě též informuje o novinkách, úspěšných firmách a přináší interview se zajímavými aktéry české scény.

Vize

Naše vize je sdílet informace ze světa startupů pro všechny startupové nadšence, studenty, samotné startupy a začínající podnikatele, inkubátory, akcelerátory i malé a střední podniky.

Máme radost, že naše každodenní práce se zajímavými informacemi, událostmi, programy a aktuálním dění ve startupovém světě je natolik zajímavá, že ji můžeme předávat dál a být součástí české startupové scény.

Mise

Pravidelně mluvíme s lidmi, které mají blízko ke startupům a ptáme se na jejich příběhy, obavy, problémy, plány a jejich podnikatelské zkušenosti vám přinášíme v podobě jedinečných rozhovorů. Sledujeme sociální sítě & online kanály a přinášíme aktuální novinky. Spolupracujeme s našimi kolegy z CzechInvestu, kteří realizují programy pro startupy #podporastartupu.cz.

Úzce kooperujeme s mezinárodním kalendářem TechStars Startup Digest Czech Republic

Náš tým

Markéta Přenosilová

Founder, Europe Startup Ambassador


Kateřina Glazar Kynclová

Web Content Manager

Rozhovory, Reporty, Články, Partnerství, Spolupráce, Novinky, Sociální sítě


Adam Špán

Web Content Support

Newsletter, Články, Podpora, Akce


Patron projektu

Spolupracujeme

Najdete nás online