Startup ekosystém (záloha)

Zajímá Vás české startupové prostředí? Zde naleznete informace o českém startupovém ekosystému

Jak vypadá český startupový ekosystém? Podívejte se a brouzdejte od kapitálu, přes podnikatelské inkubátory a soutěže až po nejlepší startupy.

Víme, že startupový ekosystém je velmi proměnlivý, proto pokud Vám ve výčtu něco chybí, dejte nám vědět.

Startupy

Rozjíždíte vlastní projekt a chcete s ním slavit úspěchy? Podívejte se, jak se svými projekty prorazili ti nejúspěšnějších startupisté z České republiky.

Investoři

Máte hotovou beta verzi produktu, prototyp a business plán, ale chybí vám finanční prostředky na expanzi? Zkuste oslovit některého z investorů.

Inkubátory a akcelerátory

Jste teprve na začátku podnikání a sháníte rady a tipy, jak nastartovat vaše podnikání? Vyberte si některý z inkubačních nebo akceleračních programů, které vám s rozjezdem pomohou.

Technologické a inovační centrum

Potřebujete zázemí pro výzkum a vývoj vašeho produktu? Hledáte inovační centra, laboratoře nebo podpůrné platformy? Nalezněte přístup k nejnovějším technologiím v nabídce technologických a inovačních center.

Coworkingová centra

Hledáte klidné pracovní prostředí pro flow vašich myšlenek a rádi se seznámíte s lidmi, kteří mají podnikatelského ducha stejně jako vy? Nabídka kreativních coworkingů je pestrá a své místo si najde opravdu každý.

Programy

Chcete se vzdělávat nebo poznat vaše potenciální investory a zákazníky? V kalendáři akcí naleznete tipy na zajímavé přednášky, workshopy, semináře, hackathony a mnoho dalšího.

Zde můžete najít statistiky o českém startup ekosystému

Startup Report 2017/2018

Ucelená studie mapující české startupové a investorské prostředí.

Za Reportem stojí Keiretsu Forum, největší síť andělských investorů na světě a výzkumná agentura Perfect Crowd, zvyklá řešit nevšední zadání.

Studie vznikla ve spolupráci s CzechInvest, KB, DLA PIPER, innogy, Ministerstvo průmyslu a obchodu a Grant Thornton.

Startup report by StartupJobs.cz

StartupJobs.cz připravili exkluzivní report o startupech v roce 2017. Soustředili se na aktivitu konkrétních oborů v rámci celého roku a nejen to. Najdete zde odpovědi na konkrétní otázky např. které obory na StartupJobs frčí v zimě a které na jaře, jaký obor je u nás nejúspěšnější z hlediska zaměstnavatelnosti a mnoho dalšího.

Start-upy v ČR: State of Play

Report České spořitelny o startupech a startupovém prostředí vznikl na konci roku 2017. Obsahuje též informace ze studie Aspen Institute Central Europe (viz níže).

Czech Startups Report 2016

První ucelená studio o startupech v České republice. Studie vznikla jakou součást studie mapující startupy v zemí V4 – tedy též v Maďarsku, Polsku a na Slovensku. Report mapuje profily firem, nejčastějších obchodních modelů, hlavních výzev, kterým startupy čelí a mnoho dalšícho. Realizátorem studie je ASPEN INSTITUTE Central Europe. Za Českou republiky byl partnerem též CzechInvest.

favicon
44

Investorů

favicon
208

Startupových infrastruktur

favicon
50

Akcí