Know-how

Co zde naleznete?

V této sekci naleznete informace o užitečných portálech, které poskytují rady začínajícím podnikatelům a startupistům. Najdete zde rady jak založit podnikání, kam se obrátit pro radu, a také návody, jak úspěšně vylepšit svoje podnikání, jak ho dělat efektivněji a s větším ziskem.

Rady pro vás

StartupStart

StartUpStart je místem, kde může začít i vaše podnikatelská cesta. Ve StartUpStart spojujeme projekty s investory, ať už se jedná o fungující firmy, nebo o projekty v ranné fázi, kterým zároveň zajišťujeme potřebné poradenství a asistenci při začátku podnikání.

Webinář Nadačního fondu START IT UP!

Webinář Nadačního fondu START IT UP!, který si pro vás připravila Investiční skupina Delta Capital, jenž se dlouhodobě zabývá oblastí private ekvity, kde investuje do startupů v nejen seed či start-up fázi, ale i dalších zajímavých oblastí s obchodním potenciálem. Celý webinář má deset dílů, kde si společně se zajímavými hosty projdete tématy jakou jsou začátky vlastního podnikání, networking, start-upy a jejich životní cyklus, možnosti financování start-upů, jak na podnikatelský plán či jak zaujmout investora.

Ipodnikatel.cz

Ipodnikatel.cz je internetový portál pro ostřílené i nové podnikatele. Naleznete zde rady a tipy jak zlepšit svoje podnikání a jak se stát úspěšnějšími. Na portálu můžete listovat množstvím volně dostupných článků, případně si můžete objednat knížky, či elektronický magazín. Jedná se o velmi dobrou adresu k načerpání inspirace, která vám pomůže s vaším podnikáním.

MIT Technology Review

Jestliže chcete najít informace o výzkumech, vývoji a technologiích, tak na MIT Technology Review budete na správné adrese. Portál je v anglickém jazyce, přesto vřele doporučujeme pročtení zajímavých článků.

StartupMap.cz

StartupMap.cz je internetový portál, který připravuje speciální mapu, na které naleznete startupy založené v České Republice. Najdete zde o několik zahraničních startupů, takže jestli potřebujete kontakt na některý z českých startupů či sháníte práci ve startupovém odvětví, na serveru StartupJobs.cz budete na správné adrese.

Czech DEX Innovation Centre

Czech DEX je konzultační společnost, která se zabývá problematikou výzkumu, vývoje, technologií a inovací. Poskytují konzultace evropským projektům. Pro konkrétní informace o společnosti se podívejte na jejich oficiální webové stránky.

Angel List

Angel list je platforma pro startupy, na které se mohou setkávat s potencionálními investory, ale také představiteli inkubátorů a akcelerátorů. Slouží tak k získávání kontaktů a zajišťování investic.