Zúčastněte se prvního ročníku soutěže pro inovativní projekty IDC IoT Awards 2017

Nenechte si ujít jednu z největších startupových akcí letošní sezóny, holandský StartupFest Europe!
23.8.2017
Startup Grind Prague hostí Jana Šmejkala, komunitního ředitele pro Startup Grind v Číně a regionu APAC
27.8.2017

Jak už to tak koncem prázdnin bývá, začínají se objevovat registrace do různých soutěží. V posledních několika dnech jsme vás informovali například o StartupFest Europe, jedné z největších startupových akcí letošní sezóny, InnovMatch, startupové soutěži pro startupy z regionu střední a východní Evropy a soutěži Nejlepší Startup 2017, které je součástí soutěže Firma a Živnostník roku 2017.

Zúčastnit se mohou jak startupy, tak i univerzitní projekty

Nyní pro vás máme další pozvánku. První ročník soutěže IDC IoT Awards vám přináší přední světová analytická společnost zabývající se výzkumem trhu informačních a komunikačních technologií, IDC.

Cílem soutěže je najít nejpřínosnější, nejprogresivnější a nejnápaditější projekty. Přihlásit se mohou všechny subjekty z veřejné i soukromé sféry – firmy všech oborů a velikostí od nezávislých vývojářů, přes startupisty až po univerzitní a veřejné projekty.

Vyhlášení vítězů soutěže proběhne v Praze dne 19. října během konference IDC IoT Forum 2017. IDC je mezinárodní společnost, proto může úspěch v této soutěži pomoci projektům k zahraničnímu kapitálu.

Zájem o internet věcí roste

Zájem o internet věcí v regionu střední a východní Evropy stoupá. Podniky a organizace stále víc využívají inteligentní připojená zařízení a řešení ke zvyšování efektivity interních procesů, snižování nákladů na údržbu, dokonalejšímu zabezpečení, automatizaci a inovacím svých produktů a služeb. Cena IDC IoT AWARD vybírá nejzajímavější počiny na poli IoT a také představuje i příležitost se zamyslet nad širokými možnostmi implementace internetu věcí“ říká o soutěži ředitel české pobočky IDC, Petr Říha.

Ocenění budou udělena ve třech kategoriích, a to Operational Excellence (nejúspěšnější projekt využívající IoT pro optimalizaci vnitřního fungování organizace), Customer Experience (nejúspěšnější projekt využívající IoT pro zlepšení zákaznické zkušenosti) a Wild Card (nové obchodní modely založené výhradně na využití technologií IoT).

Více informací o soutěži IDC IoT Awards 2017, stejně jako přihlašovací formulář naleznete na stránkách soutěže ZDE.

IoT