Zúčastněte se Czech Startup Pitche v Berlíně a získejte přístup k místní startupové a investorské komunitě

Český Coding Bootcamp Praha vyhrál prestižní cenu European Digital Skills Award
10.12.2018
Rozhovor s Tomášem Řehořem, klíčovým lídrem pro rozjezd české pobočky estonského úspěšného startupu Pipedrive v Praze
12.12.2018

České centrum v Berlíně spolu s Velvyslanectvím České Republiky v Berlíně a agenturou CzechInvest pořádá čtvrtý ročník Czech Startup Pitche, ve kterém se vybrané české startupy představí německé odborné veřejnosti. Akce se uskuteční v rámci Czech – German Innovation Festival 2019 (CGIF 2019) v úterý 9. dubna 2019 v Českém centru v Berlíně. Na akci budete mít možnost setkat se s německými partnery z řad investorů, business angels, startup akcelerátorů a partnerů jako je Bitkom, Berlin Partner, AVAST, Kiwi.com, Fraunhofer Inst. a mnoho dalších. Mottem čtvrtého ročníku bude tentokrát AEROSPACE. Czech Startup Pitch však není určen pouze pro startupy z aerospace, nýbrž se mohou zúčastnit startupy i z jiných oborů, např. digitalizace, ICT, Průmyslu 4.0 apod.

Zaujala vás akce a máte zájem se přihlásit do Czech Startup Pitche? Pokud ano, tak byste měli splňovat čtyři podmínky:

  • rozvíjíte projekt v oblasti výzkumu a inovace
  • jste alespoň většinově „český“ startup
  • fungujete na profesionální bázi (full time)
  • máte schopnost atraktivně prezentovat pro investory v angličtině

Co získají vybrané start-upy? Šestice vybraných start-upů bude mít možnost prezentovat svůj projekt potenciálním investorům, business angels a dalším partnerům v rámci CGIF 2019. Kromě toho se startupy mohou těšit na sérii workshopů s partnery festivalu, networking, mentoring a základní informační balíček ke vstupu firmy na německý trh a v neposlední řadě na bezplatnou návštěvu hub.berlin 2019. Vítěz Startup Pitche získá věcné ceny v hodnotě 20 tis. Kč.Cestovní náklady si hradí každý účastník sám, nicméně České centrum v Berlíně však nabízí pomoc s výběrem ubytování, případně s organizací cesty.

Přihlášky můžete zasílat do 21. února Therese Welge do Českého centra v Berlíně na e-mail welge@czech.cz (v emailu krátce představte váš startup, přidejte odkaz na váš web a kontaktní osobu).

Czech-German Innovation Festival (09.-10.04.2019) představuje inovace, vědu, nové technologie a kreativní průmysl z České republiky. CGIF 2019 se zaměří na téma AEROSPACE a významná část festivalu bude opět věnována českým startupům.