Zkuste se přihlásit do jednoho z nejprestižnějších akceleračních programů od Techstars!

Seedstars World přichází podruhé do České Republiky s ambicí najít nejlepší startupy
26.5.2017
Actijoy: Jediný český startup nominovaný mezi TOP15 evropských startupů na EU-Startups konferenci 2017
29.5.2017

S Techstars do celého světa

Jedna z nejznámějších světových skupin podporujících startupy, Techstars minulý týden oznámila otevření pěti nových běhů akceleračních programů pro nadějné a inovativní společnosti z celého světa.

Tyto programy najdeme jak ve Spojených státech, tak i Evropě – od kalifornského Los Angeles, přes New York až po evropská velkoměsta Paříž a Berlín. Pojďme se na ně podívat podrobněji.

Techstars Healthcare Accelerator

Akcelerátor otevřený ve spolupráci s Cedars-Sinai v americkém Los Angeles. Je zaměřený na zdravotnický sektor. Vybrané startupy zde mají přístup k  doktorům a výzkumníkům světových kvalit, kteří pomohou s uváděním nových technologií do praxe. Přihlášky můžete zasílat do 9. června 2017.

Barclays Accelerator

New Yorský třináctitýdenní akcelerační program, který již několik let spolupracuje s Techstars. Program se zaměřuje na startupy vyvíjející finanční technologie a obchodní software, stejně jako ty, které se zaměřují na kyberbezpečnost. Přihlášky do můžete zasílat do 2. července 2017.

SAP.iO Foundry

Akcelerační program pod záštitou Techstars Accelerator. Je zaměřen na B2B a SaaS společnosti, zvláště ty, které se specializují na strojové učení a umělou inteligenci. Akcelerátor se nalézá v hlavním městě našeho západního souseda Německa, v Berlíně. Přihlášky můžete zasílat do 18. června 2017.

Techstars Paříž

Akcelerační program se zaměřuje na startupy vyvíjející produkty pro umělou inteligenci, data, B2C aplikace a služby, internet věcí a propojená zařízení, SaaS a kyberbezpečnost, chytrá města a chytrou dopravu. Přihlášky můžete zasílat do 18. června 2017.

METRO Accelerator for Hospitality

METRO je unikátní tříměsíční mentorský program, který spolupracuje s Techstars a jež se snaží pomáhat startupům růst. Zaměření programu je na pohostinství a naleznete ho v Berlíně. Přihlášky můžete zasílat do 30. června 2017.

Techstars nabízí nejenom finanční odměnu

Všechny programy se uskuteční na podzim tohoto roku. Tak neváhejte a zkuste vaši společnost přihlásit do jednoho z nejprestižnějších akceleračních programů současnosti. Společnosti, které budou vybrány se mohou těšit jak na finanční podporu, mentoring a řadu dalších výhod, tak především přístup k celé komunitě Techstars, která v současné době čítá více než 1 000 členů s celkovou tržní hodnotou 8,3 miliardy USD.

Detailnější informace o programech Techstars naleznete ZDE.

techstars-logo-rectangle-color-RGB_rgb_1980_1485
shutterstock_532183615-800x600