Získejte EIT Food Inovační granty v hodnotě až 10 000 EUR

Podnikatelský nápad za půl milionu? Šestý ročník programu GREEN LIGHT dodá odvahu začínajícím podnikatelům
12.9.2018
Budoucnost medicíny budou v Česku řešit ti nejlepší hackeři z celého světa
14.9.2018

VŠCHT Praha v tomto roce získala status EIT Food Hub a zapojila se tak do realizace aktivit Evropského inovačního a technologického institutu v oblasti potravin (EIT Food), které jsou zaměřené na propojování akademického a průmyslového sektoru, přenos znalostí a podporu inovativního podnikání.

VŠCHT spolupracuje s EIT Food na jedné z aktivit, kterou je soutěž o RIS Innovation Grants, které by měly podpořit vývoj nových produktů a služeb podporujících zdravější, udržitelnější a důvěryhodnější systém výroby potravin.

Zájemci musí pro účast v soutěži do 30/9/2018 vyplnit online přihlášku https://www.f6s.com/innovationgrants/apply (anglicky). Na základě přihlášek budou odborníci hodnotit business model, způsob uchopení problému či kvalitu podnikatelského řešení. Deset nejlépe hodnocených start-upů dostane příležitost účastnit se 22/11/2018 EIT Food Demo Day v Praze a představit zde svůj nápad v krátké prezentaci. Vítězové Inovačních grantů v hodnotě €10 000 a €5 000 budou vyhlášeni v odpolední části Demo Day.

Podrobnější informace naleznete v přiloženém dokumentu. Věnujte prosím pozornost zejména části 3, která popisuje podmínky způsobilosti a kritéria výběru kandidátů.