Zajímavý způsob, jak oslavit pětileté jubileum! Pražský startup Ackee věnuje vybrané neziskové organizace milion korun na web či aplikaci

Konference STARTUPY & VÝROBA spojuje nadějné české startupy s předními výrobními firmami
12.4.2017
Karel Kučera, generální ředitel CzechInvestu, je mezi finalisty soutěže Manažer roku 2016
13.4.2017

Český startup Ackee se rozhodl zajímavě oslavit své pětileté výročí. V rámci jubilea se pražské vývojářské studio rozhodlo obdarovat jednu neziskovou organizaci vlastním webem, aplikací či obojím, v celkové hodnotě jednoho milionu korun.

Jediné, co pro to musí neziskové organizace udělat, je přihlásit se do soutěže a natočit 3minutové video ve kterém představí nejen sebe a jeden ze svých projektů, ale i účel ke kterému by měl web či aplikace sloužit.

Finalisty bude vybírat nejen odborná porota, ale i veřejnost

Ackee posléze zveřejní 20 nejlepších projektů na svém webu z nichž budou vybrány 3 nejlepší, které postoupí do finále.

První postoupivší projekt bude vybrán širokou veřejností formou hlasování u jednotlivých videí. Druhého finalistu vybere odborná porota ve složení David BartošBabysitting, Tomáš MalířTapito, Michal ValentaČVUT, Ján IlavskýHyperbolic Magnetism, Michal Bilka ze Slevomatu, Ondřej AustMediáře, Štěpán VeselskýDemokracie 21 a Libor MarekNeziskovky.cz. Třetí a poslední finálový projekt vyberou členové týmu Ackee. Slavnostní vyhlášení vítěze soutěže pak proběhne v červnu 2017 v rámci oslav pětiletého výročí.

Neziskovky se mohou přihlásit do 30. dubna 2017. Úplná pravidla soutěže včetně registračního formuláře jsou k dispozici na webových stránkách Ackee.

Ackee je pražský startup, který byl založen v roce 2012 studenty z ČVUT. Zabývá se především vývojem mobilních a webových aplikací na míru. V současné době k tomu přidává i analýzu Big Data. Za skoro pět let svojí existence již realizoval 118 projektů na nichž spolupracoval se společnostmi jako jsou DámeJídlo, Rekola, T-Mobile či Forbes.

shutterstock_245159716