Zajímá vás proces digitalizace? Pak si nenechte si ujít listopadový digitální festival hub.berlin

JIC STARCUBE sbírá přihlášky, láká na fablab i spojení se ŠKODA AUTO DigiLabem
22.9.2017
Česká carsharingová služba SmileCar slaví 6 měsíců na českém trhu. Jak se jí daří?
26.9.2017

Digitalizace hýbe světem

Dovolujeme si vás pozvat na listopadový hub.berlin festival. Jedná se o jedno z největších evropských setkání pro digitální nadšence a pracovníky.

Cílem berlínského festivalu, který se poprvé konal již v roce 2012 je spojovat experty napříč různými technologickými sektory. V minulém rocena akci vystoupilo přes 130 zajímavých hostů, kteří ve věnovali výzvám digitalizace. Minimálně stejný počet se očekává i v tomto roce.

Na jaká témata se můžete těšit?

Letošní ročník se bude věnovat třem hlavním tématům. Prvním jsou budoucí technologie, které jsou základem dnešní digitální transformace. V rámci tohoto tématu se bude řešit především umělá inteligence, blockchain, smíšená realita a digitalizace umění. Druhým tématem budou měnící se technologická odvětví, kde přijde řeč na fintech, insurtech, logistika, doprava, zdravotnictví a čtvrtá průmyslová revoluce. Třetím blokem témat bude spojená politika v jejímž rámci se budou řešit demokracie, chytré země, digitalizace globalizace a digitální společnost.

Součástí festivalu bude i řada doprovodných akcí. Již den před začátkem festivalu, tedy 27. listopadu 2017, můžete zdarma navštívit dvě satelitní konference, a to Virtual Reality Conference a Digital Mobility Conference. V plánu jsou i další vedlejší akce, které se budou soustředit na aktuální témata spjatá s oblastí digitalizace. Konkrétní témata budou ohlášena v nejbližších dnech.

Hub.berlin se stejně jako i v předchozích ročnících koná v prostorách STATION Berlin, v úterý 28. listopadu 2017. Jestliže vás festival zaujal, nezapomeňte navštívit jeho oficiální stránky, kde naleznete nejen podrobné informace o řečnících, ale i rezervační formulář. Těšíme se na viděnou v Berlíně.

shutterstock_341336795