V Praze otevírá svou kancelář společnost Pipedrive

Jobstack.it: Vytvoření profilu firmy a neomezené inzerování pracovních pozic nyní zdarma
19.9.2018
Vyhlášení Nabídek zvýhodněných služeb pro účast v projektech CzechAccelerator a CzechStarter
20.9.2018

V Praze otevírá svou kancelář společnost Pipedrive. Jde o jeden z úspěšných estonských startupů, jehož hodnota přesahuje 1 miliardu dolarů. Pipedrive nabízí unikátní CRM systém, který míří na malé a střední firmy a poskytuje jim jednoduchou a přehlednou formou informace o úspěšnosti prodeje a provází je procesem nabídky služeb a produktů.

V České republice chce Pipedrive zaměstnat 100 IT vývojářů, tedy více než čtvrtinu současné velikosti start-upu. Důvod, proč se Pipedrive rozhodl pro Česko, je místní silná IT komunita a fakt, že zde působí celá řada odborníků ze střední a východní Evropy. V cestě rozhodnutí pro Prahu nestál ani fakt, že místní pracovní trh v oblasti IT je vysoce konkurenční. Pipedrive chce nabídnout kromě velmi dobrého ohodnocení i další výhody, které mohou programátory zaujmout. Lákavá může být práce pro jeden z nejrychleji rostoucích start-upů, ale i možnost zvolit si, na jakém úkolu chce kdo pracovat. Na stejném principu fungují společnosti jako Spotify,  Here maps nebo Facebook.

U příležitosti otevření pobočky se bude ve středu 26. 9. od 18.30 konat konference v pražském coworkingovém prosotru HUBHUB. Konference proběhne formou panelových diskuzí, který se zúčastní Martin Henk – spoluzakladatel Pipedrive, Sergei Anikin – Technologický ředitel Pipedrive, Maria Lasprilla – ředitelka pro produkt Pipedrive, Tomáš Řehoř – ředitel české kanceláře. Programem budou provázet Patrik Juránek a Gabriel Szuma.

Více informací o konferenci naleznete zde