TechSquare pomůže pěti startupům na vídeňský Pionners Festival 2017

Keiretsu Forum otevřelo pobočku v Koreji a Dubaji. Startupům otevírá možnost videoprezentace v Kanadě či Indonésii.
23.2.2017
Startup na dodávání betonu? I to je možné. Jmenuje se Mujbeton.cz
27.2.2017

TechSquare, jenž se stará o propojení startupů s korporátní sférou se opět chystá vyslat pět startupů v rámci projektu Czech Pioneers High 5 na vídeňský Pioneers Festival 2017.

Pioneers Festival je jedním z největších startupových festivalů v Evropě. Každý rok se mu podaří přilákat 2500 pečlivě selektovaných startupů a inovátorů. Rok co rok se zde představují nejmodernější technologie a stejně tak i TechSquare každý rok pomáhá vybraným startupům s účastí v rámci svého projektu.

Propojení startupů a korporátní sféry

Czech Pioneers je pro nás skvělým odrazovým můstkem pro navazující obchodní aktivity,“ řekla o projektu ředitelka TechSquare, Veronika Peterková a nastiňuje tak jeden z hlavních předpokladů pro výběr do jejich programu. Každý rok má jejich program Czech Pioneers několik partnerů. Kromě kvality projektů se hodnotí i přínos projektu pro partnery programu z korporátní sféry.

Prvním oficiálně potvrzeným partnerem pro letošní ročník se stala IT & business konzultační společnost Adastra, která se na vídeňský festival vydá již potřetí. „Spolupráce se společnostmi, jako je Adastra, je pro nás klíčová. V modelu, kdy je enterprise partner distributorem řešení, nikoliv „jen“ koncovým zákazníkem, vidíme největší potenciál pro škálování obchodních aktivit startupů,“ dodala Peterková.

Startupy se svými projekty se mohou hlásit do 15. března 2017. Všechny podrobnosti o programu Czech Pioneers High 5 naleznete na oficiálních stránkách projektu www.czechpioneers.cz.

30105490634_ea33c4f09a_b