Startup Weekend Plzeň už 27. až 29.října. Víkend pro startupisty s nejlepšími mentory proběhne v DEPO2015

Korporace se minulé úterý setkaly v Ostravě s nadějnými technologickými firmami a společně řešily budoucnost průmyslu
1.10.2017
Startup Festival představil třicítku startupů offline
3.10.2017

Pro začínající podnikatele, kterým nechybí dobrý nápad, nasazení a chuť dotáhnout svůj projekt od nápadu až k realizaci, je přichystán na poslední říjnový víkend 27. až 29. 10. první plzeňský Startup Weekend. Během neuvěřitelných 54 hodin se účastníci dozvědí, jak vytvořit skutečnou společnost a díky odborníkům z různých oborů získají cenné rady, jak se poprat se začátečnickými nástrahami. O to, aby z workshopu odešli s patřičným know-how se postarají zkušení mentoři, investoři, spoluzakladatelé společností či sponzoři. Organizátoři slibují jedinečný a neopakovatelný zážitek.

Víkendový program je určen nejen pro ty, kteří již svůj projekt mají a potřebují s jeho přetvořením v realitu pomoci. Dveře jsou otevřené i všem těm, kteří by se rádi ve svém pracovním životě osamostatnili a vypluli na širé moře podnikání. V průběhu workshopu bude probíhat spolupráce účastníků nejen s mentory, ale i mezi sebou navzájem. Vznikne tak kreativní prostředí otevřené nápadům a motivaci. Těšit se účastníci mohou na inspirativní přednášky, skutečné příběhy i v začátcích tolik potřebné konzultace s odborníky.

V průběhu prvního plzeňského Startup Weekendu promluví nejpovolanější trenéři a mentoři, kteří jsou připraveni účastníkům workshopu pomoci začít. Své zkušenosti z podnikání účastníkům předají UX Designer Lukáš BoB Marvan, jednatel digitální agentury Onlinestrategie.cz Vlastimil Pěchouček, či spoluzakladatel pokladního systému Storyous a služby Nexter Hynek Husník. Těšit se mohou také na generálního ředitele pro webovou integrační platformu Dativery Petra Ferschmanna, vývojáře pro Android Filipa Procházku a mnoho dalších.

Plzeňský Startup Weekend navazuje na sérii celosvětových Startup Weekend pro začínající podnikatele, které probíhají ve 150 zemích světa. Zorganizováno bylo již více než 2 900 akcí. Za dobu existence bylo utvořeno více než 23 tisíc týmů, mezi něž se v říjnu připojí i ty plzeňské.

Startup Weekend Plzeň proběhne v areálu DEPO2015, v ulici Presslova 14. Akce začíná v pátek 27. října v 18:30 hodin a program potrvá až do neděle 29. října 21:00 hodin.

Více informací a vstupenky naleznete na oficiální stránce události http://communities.techstars.com/czech-republic/pilsen-czech-republic/startup-weekend/11493 .