Startup Incomaker jede již na druhý TechCrunch díky CzechInvestu

SAP podporuje sociální start-upy a digitální dovednosti u mladých
30.8.2017
JIC Brno pomůže Bruselu zavádět byznysovou podporu firmám z celé Evropy
8.9.2017

Společnost Incomaker, česko-portugalský technologický startup, se zúčastní již podruhé prestižní akce TechCrunch Disrupt tentokrát v San Franciscu, která se koná od 18. do 20. září 2017. Možnost představit zde svůj inovativní marketingový systém získal díky agentuře CzechInvest.

Incomaker vyvinul systém pro podporu marketingu využívající umělé inteligence, aby ulehčil či úplně nahradil práci marketérů. Systém je zaměřený zejména na malé a střední firmy, kterým dokáže ušetřit nemalé prostředky a zvýšit efektivitu marketingu. Incomaker sbírá data z různých zdrojů uvnitř i vně firem, hledá v nich užitečné informace a ty dokáže předělat na účinný marketing. Provádí vícekanálové kampaně s využitím sociálních sítí, mailingu, SMS, mobilních zařízení a řady dalších digitálních prostředků. Sleduje a identifikuje potřeby stávajících zákazníků a zvyšuje jejich loajalitu a tržby, které od nich firma získá. U potenciálních zákazníků zlepšuje pravděpodobnost, že se zákazníky stanou.

TechCrunch Disrupt patří mezi nejprestižnější světové technologické konference, kde se setkávají startupoví lídři se zákazníky a investory. „Máme opět možnost navázat nové kontakty na jednom z nejzajímavějších trhů světa, oslovit potenciální investory a zvýšit povědomí o naší práci.“, říká spoluzakladatel a CEO společnosti Incomaker Tomáš Šalamon.

Incomaker byl v roce 2016 oceněn grantem z vysoce prestižního programu Horizon 2020 Evropské unie jako teprve sedmá česká firma.