Startup Grind Praha zve na další zajímavé setkání, tentokrát s Davidem Špinarem z Mitonu

V inzertním světě nemovitostí hrají prim virtuální prohlídky a 3D
12.6.2018
JIC už 15 let podporuje podnikání na jižní Moravě
18.6.2018

Startup Grind je světový koncept pocházející ze Silicon Valley založený na rozhovorech s úspěšnými lidmi z podnikatelské sféry. Cílem je aktivně vzdělávat, inspirovat a propojovat lokální komunitu podnikatelů, inovátorů a investorů.

Poslední květnový event. organizovaný Startup Grind Prague se nesl v tématu podpory žen v podnikání #SGWomen a to v celé síti Startup Grind. V Praze hostovala k této příležitosti Pavlína Zychová, spoluzakladatelka MyStay. Podělila se o zážitky ze své cesty od studia práva k zakládání IT startupu v odvětví cestovního ruchu. Fotografie z akce jsou k nalezení na našem Facebook Startup Grind Prague a zde je odkaz na celý rozhovor. Při odpovídání na dotazy z publika jsme zjistili jsme jaké problémy bylo nejtěžší překonat a jak je nápomocná síť kontaktů. Tu vám pomáháme budovat i na našich pravidelných setkáních, na tom květnovém jste měli možnost setkat se s představiteli firmy Microsoft.

Hostem dalšího setkání, které se bude konat 21. června, bude David Špinar, CEO společnosti MITON (česká investiční skupina a venture kapitálový fond). V MITON portfoliu je téměř 20 společností (Glami, Bonami, Rohlík, Biano, Driveto atd.). David je zodpovědný za interní operace, zajišťuje tok procesů a pomáhá portfoliovým společnostem dosáhnout úspěchu a růstu. Specializuje se v oblasti digitálního marketingu a business development, ve které má více než 15 let zkušeností. V roce 2005 spolu-založil největší on-line mediální agenturu H1.cz, kde pracoval jako generální ředitel. V roce 2013 úspěšně H1.cz prodal globální mediální agentuře (GroupM / WPP). V červenci 2014 se David nastoupil jako Head of Performance do společnosti Google. Jeho primární zaměření byla výkonnostní marketingové řešení a programová reklama (platforma DoubleClick). V roce 2016 opustil Google a nastoupil do společnosti MITON jako generální ředitel. David je ženatý, má dvě děti a žije na farmě, kde chová koně. Také je aktivní lučištník. 

Připojte se i na následující akci, konanou 23. června. Thomas Jungwirth, co-inventor Spinwire, bude přednášet o nových technologiích ve světě IoT. Více detailů k oběma akcím najdete TADY.