Startup Grind Prague hostí Jana Šmejkala, komunitního ředitele pro Startup Grind v Číně a regionu APAC

Zúčastněte se prvního ročníku soutěže pro inovativní projekty IDC IoT Awards 2017
24.8.2017
Poslední šance přihlásit váš startup do regionálního kola celosvětové soutěže Startup World Cup 2018!
28.8.2017

Startup Grind

Startup Grind je světový koncept pocházející ze Silicon Valley založený na rozhovorech s úspěšnými lidmi z podnikatelské sféry. Cílem je aktivně vzdělávat, inspirovat a propojovat lokální komunitu podnikatelů, inovátorů a investorů.

Poslední akci, kterou Startup Grind Prague organizoval ve spolupráci s FuckUp Nights Prague, se nesla ve velmi uvolněné atmosféře na Lodi Tajemství. Akci odstartovaly příběhy ze startupového života, které vyprávěli Jozef Vodička (Google), Ondřej Bartoš (Credo Ventures), Petr Litoš (Crew), Petr Koubský (iCollege) a také nedávno soudem zplnoletněný 17ti letý Jan Sláma. Loď Tajemství poté vyplula z pražské Náplavky a za jazzového podkresu Varhana Orchestroviče Bauera s kapelou nás vzala na plavbu noční Vltavou. Fotky z eventu jsou sdíleny na Facebook Startup Grind Prague.

Jan Šmejkal

Hostem dalšího eventu bude Jan Šmejkal, který je ve Startup Grindu Community Director pro Čínu a region APAC a má tak pod sebou více než 50 měst, ve kterých se Startup Grind v Asii v současnosti nachází.

Startup Grind Prague s Honzou Šmejkalem se uskuteční již 31. srpna 2017 od 18:30 v coworkingovém prostoru OPERO. Honza v minulosti založil vlastní online podnikání a pomáhal s rozšířením společnosti Rocket Internet do dvou zahraničních trhů (Česko a Slovensko). Aktuálně žije v čínském Shenzenu, kde měl i mimo jiné příležitost vést rozhovor s legendou Gary Vaynerchukem.

Honza se nyní primárně soustředí na rozvíjení Startup Grindu v Číně a velice se zajímá o propojování asijského trhu s okolním světem.

Více informací o Honzovi naleznete na sociálních sítích (Twitter, Instagram & Facebook) kde se nachází pod přezdívkou @yourchinaguy.

Pokud vás zajímá jak se Honzovi podařilo za posledních 6 měsíců rozšířit Startup Grind do 12 měst Číny a jaké bylo jeho interview s Gary Vaynerchukem, přijďte se podívat na čvrteční rozhovor. Budete mít možnost klást i vlastní otázky.

Diskuse potrvá přibližně hodinu a po jejím konci bude prostor pro networking. Na jednoho z účastníků čeká volná vstupenka na Startup Summit, který se koná na podzim 2017 v Praze.

Registrovat se můžete ZDE. Součástí vstupenky je welcome drink a malé občerstvení.