Startup Festival představil třicítku startupů offline

Startup Weekend Plzeň už 27. až 29.října. Víkend pro startupisty s nejlepšími mentory proběhne v DEPO2015
2.10.2017
Do Olomouce dorazí úspěšní podnikatelé, přijedou na univerzitní konferenci o podnikání UP Business Camp
4.10.2017

Středa 27. září patřila všem startupistům, studentům a nadšencům do podnikání. Podnikatelský akcelerátor xPORT VŠE uspořádal druhý ročník Startup Festivalu. Velké díky patří všem, kteří byli součástí letošního ročníku, a organizátoři přidávají pár čísel a fotek, které připomenou atmosféru letošního ročníku.

Atriem Rajské budovy se po celý den nesla pohodová festivalová atmosféra. Více než 30 startupů z řad začínajících (Vehiklo, Crowdholding, Vissto, Dogsie) i pokročilejších startupů (ZOOT, Storyous, U+, Robeeto, Lipa Learning) mělo na svých stáncích opravdu rušno. Mnozí z nich si pro návštěvníky připravilo zajímavé aktivity a soutěže. Účastníci si na stánku Memsource mohli vyzkoušet virtuální realitu, Grip Digital ukázalo své herní produkty, StartupJobs zjišťoval, zdali se návštěvníci hodí do startupu nebo korporátu, u Robeeto bylo možné si pořídit fotku u fotostánku s rekvizitami a pokusit své štěstí bylo možné i u Vissto, kde si návštěvníci na kole štěstí mohli vytočit slevu na jejich produkty. ,,U nás ve Vehiklu jsou jednoznačně pozitivní výstupy z celé akce. Na jednom místě jsme se mohli potkat s potenciálními zákazníky, investory a hlavně s lidmi, kteří se chtěli stát součástí našeho týmu,” říká Martin Švach, spoluzakladatel Vehiklo.

V rámci doprovodného programu organizátoři uspořádali 3 workshopy, 3 panelové diskuze, 1 přednášku a mentoring session od Google Developers Launchpad. Ve one2one konzultacích radilo 12 odborníků více než 50 startupistům.

Fotky si můžete prohlédnout TADY.