Startup na dodávání betonu? I to je možné. Jmenuje se Mujbeton.cz

Zajímavý startup se rodí ve zlínském kraji. MujBeton.cz slibuje drobným stavařům pomoc s výběrem a dovozem betonu. Díky jednoduchosti nápadu, který zákazníkům zajistí finanční i časovou úsporu si společnost věří v rychlý růst.

Za nápadem stojí majitel betonárky Taš-stappa Beton Daniel Tkáč a online marketer Jiří Galander. Hlavní výhodou jejich nápadu je, že zákazník si nemusí hledat vlastního dodavatele betonu ve svém okolí. Aplikace na webových stránkách, po zadání údajů , vybere betonárky v okolí, porovná jejich ceny a navíc přidá implementovanou slevu o kterou by musel zákazník za běžných okolností těžce usilovat.

Služba momentálně funguje po celé České republice, pokrytí dovozu betonu zajišťují spolupracující firmy jako jsou Cemex, Taš-stappa Beton, Stappa mix či Presta-mix. Do budoucna se počítá i s možností nákupu betonu na splátky.

Pracovat na zajímavých inovativních nápadech se dá ve všech odvětvích, jak ukazuje i naše dnešní zpráva. Chceme vás proto všechny povzbudit, abyste zkusili realizovat vaše podnikatelské záměry ať se jedná o jakékoliv odvětví.