Startup na dodávání betonu? I to je možné. Jmenuje se Mujbeton.cz

TechSquare pomůže pěti startupům na vídeňský Pionners Festival 2017
25.2.2017
Poslední šance přihlásit se na zářijový TechCrunch Disrupt do San Franciska!
28.2.2017

Zajímavý startup se rodí ve zlínském kraji. MujBeton.cz slibuje drobným stavařům pomoc s výběrem a dovozem betonu. Díky jednoduchosti nápadu, který zákazníkům zajistí finanční i časovou úsporu si společnost věří v rychlý růst.

Za nápadem stojí majitel betonárky Taš-stappa Beton Daniel Tkáč a online marketer Jiří Galander. Hlavní výhodou jejich nápadu je, že zákazník si nemusí hledat vlastního dodavatele betonu ve svém okolí. Aplikace na webových stránkách, po zadání údajů , vybere betonárky v okolí, porovná jejich ceny a navíc přidá implementovanou slevu o kterou by musel zákazník za běžných okolností těžce usilovat.

Služba momentálně funguje po celé České republice, pokrytí dovozu betonu zajišťují spolupracující firmy jako jsou Cemex, Taš-stappa Beton, Stappa mix či Presta-mix. Do budoucna se počítá i s možností nákupu betonu na splátky.

Pracovat na zajímavých inovativních nápadech se dá ve všech odvětvích, jak ukazuje i naše dnešní zpráva. Chceme vás proto všechny povzbudit, abyste zkusili realizovat vaše podnikatelské záměry ať se jedná o jakékoliv odvětví.