Start-up Triphood vyvinul pro CzechInvest turistickou aplikaci CzechInvest Trips

VentureEU: 2,1 miliardy eur na podporu investic rizikového kapitálu do inovativních začínajících podniků v Evropě
23.4.2018
Zviditelnit 43 jihomoravských firem pomůžou za voucher regionální kreativci
25.4.2018

Pět turistických tras, které návštěvníka Prahy zavedou na místa v historickém centru i do přírodních zákoutí rezervace Divoká Šárka, nabízí aplikace CzechInvest Trips. Pro agenturu ji vyvinul start-up Triphood inkubovaný v kosmickém inkubátoru ESA BIC Prague.

Nejen manažerům, kteří si chtějí na chvíli odpočinout od náročných jednání o umístění svých investičních aktivit v České republice, nabízí CzechInvest Trips pět výletních okruhů. Provedou je po památkách v historickém centru a secesních domech městské čtvrti Vršovice, zavedou je na Vyšehrad a vrch Vítkov a ti, kteří raději relaxují v přírodě, se s její pomocí projdou naučnou stezkou rezervace Divoká Šárka.

Jednotlivé trasy v sobě skrývají napínavé příběhy a chytré hádanky, které se během cesty postupně odkrývají. Aplikace umožňuje i návrhy vlastních tras a jejich sdílení. Její tvůrci mysleli i na to, že výletník může zabloudit do míst bez pokrytí wi-fi sítí či mobilním signálem. Po stáhnutí do mobilu funguje i v off-line režimu.

Aplikaci CzechInvest Trips v české, anglické i čínské verzi lze zdarma stáhnout pro telefony s operačním systémem AndroidiOS.