Soutěž MastersGate pomáhá rozvíjet e-commerce subjekty v České Republice a na Slovensku

Letošní ročník projektu CzechDemo pomůže startupům na TechCrunch Disrupt v New Yorku a San Francisku
17.1.2017
Série přednášek Startup Grind oznámila dalšího řečníka – Jozefa Bartu, CEO společnosti ARTSTAQ
20.1.2017

Internet

Vlastníte e-shop a rádi byste ho posunuly na novou, vyšší úroveň? V tom případě by vás mohla zajímat soutěž MastersGate 2017 kterou organizuje společnost ui42, která se zabývá online podnikáním na Slovenku již dvacet let. Jedná se o unikátní česko-slovenský projekt, který si klade za hlavní cíl vzdělávat a inspirovat e-commerce subjekty a tím podpořit růst celého e-commerce odvětví v České Republice a na Slovensku.

Na vítěze čeká roční akcelerační program

Idea projektu MastersGate je postavena na třech hlavních pilířích. Těmi jsou řada vzdělávacích akcí, samotná soutěž, a také roční akcelerační program, na který se mohou těšit vítězné e-shopy.

MastersGate nám pomohl právě v tom momentě, kdy jsme to potřebovali nejvíce. Za nejhodnotnější považujeme konzultace s e-commerce odborníky, kteří nám vždy uměli poskytnout kvalifikovanou pomoc a také výhodnější podmínky od partnerů této soutěže,“ řekl projektu Martin Mrva, marketingový manažer online obchodu Dedoles, který vyhrál v loňském roce v kategorii E-shopy připravená na export.

Do kdy se můžete přihlásit?

Už od léta 2016 běží v rámci projektu řada vzdělávacích akcí. Zatím se jich konalo pět jak v České Republice, tak na Slovensku. Na celý rok 2017 jsou však připravovány další akce. Především pak velké Finále MastersGate, které proběhne v dubnu a následná akcelerační školení, která se budou konat od dubna do listopadu.

Jestliže byste se chtěly se svým e-shopem přihlásit, můžete tak učinit až do 31. ledna 2017. Soutěžit můžete ve třech kategoriích: Skokani a exportéři, Bricks to clicks a Malé a střední e-shopy. Přihlašovací formuláře i více informací o soutěži naleznete na webu soutěže ZDE.

A my se budeme těšit, jak se v soutěži bude dařit českým zástupcům.

cover_photo_Dostaňte svoj eshop na vrchol (1)
Internet
cover_photo_Nezaspite_dobu