Série přednášek Startup Grind oznámila dalšího řečníka – Jozefa Bartu, CEO společnosti ARTSTAQ

Soutěž MastersGate pomáhá rozvíjet e-commerce subjekty v České Republice a na Slovensku
19.1.2017
Přihlaste se do programu Young Transatlantic Innovation Leaders Initiative a získejte mezinárodní kontakty, které pomohou vašemu podnikání
23.1.2017

Zdá se, že v prvním měsíci letošního roku bylo ohlášeno mnoho zajímavých akcí. V úterý 17. ledna jsme oznámili spuštění letošní výzvy CzechDemo, která může pomoci vašemu startupu na světoznámé akce. Včera jsme vás informovali o soutěži MastersGate, která chce pomoci rozvoji e-commerce služeb v České Republice a na Slovenku. Dnes pro vás máme nachystané informace o sérii přednášek Startup Grind Prague.

Co je Startup Grind?

Jedná se o světový koncept, který se již několik let využívá v kalifornském Silicon Valley. Startup Grind je založen na diskuzi s úspěšnými podnikateli, inovátory a investory. Pozvaní hosté tak pohovoří s posluchači o svých úspěších, jak jich dosáhly či jaké překážky museli překonávat.

V pražském podání se jedná o sérii přednášek, v jejímž rámci zatím vystoupili spoluzakladatel Cloud9 a bývalý CEO Monet Technologies, Alf Tornatore a Ondřej Fryc, úspěšný privátní investor. Je tomu několik dní zpátky, kdy organizátoři oznámili jméno dalšího hosta, který se s diváky podělí o svoje vědomosti v oblasti budování úspěšných firem. Jedná se o Jozefa Barta, CEO společnosti ARTSTAQ, která vyvíjí unikátní platformu pro investování do umění.

Pan Barta, začínal jako investiční bankéř. Později se propracoval na místo generálního ředitele UniCredit Bank Slovakia, které zastával v letech 2003 až 2012. Pojďte si tedy poslechnout příběh, jak se člověk změní z investičního bankéře na majitele úspěšné a inovativní investiční společnosti.

V rámci akce bude z přítomných vylosována jedna osoba, která obdrží vstupenku na podzimní Startup Summit 2017. Kromě diskuse s Jozefem Bartou je smyslem akce také networking, který se bude konat po ukončení hlavního programu. Více informací naleznete na oficiálním informačním kanálu Startup Grind Prague ZDE či na oficiálním webu Startup Grindu.

StartupGrind-FBCoverPhoto
StartupGrind-FB