V rámci soutěže Firma a Živnostník roku 2017 bude vybrán i Nejlepší Startup 2017. Přihlašte i svůj projekt!

Zkušenosti začínajících podnikatelů v rámci programu Erasmus pro mladé podnikatele
13.8.2017
S programem CzechDemo máte jedinečnou možnost zúčastnit se prestižních startupových akcí Slush v Helsinkách a Web Summit v Lisabonu. Přihlaste se do třetí doplňující výzvy!
16.8.2017

Již od července se můžete hlásit do soutěže Česká spořitelna Nejlepší Startup 2017, která probíhá v rámci celostátní soutěže Vodafone Firma a Česká spořitelna Živnostník roku 2017. Vítěz se může těšit nejen na příspěvěk na rozjezd svého podnikání, ale i přístup ke klíčovým investorům.

Soutěž pro technologické startupy

Začínající podnikatelé s inovativními nápady tak mají jedinečnou šanci přidat se k celosvětově úspěšným startupům jakými v minulosti byly například Google, Apple, Facebook, Instagram či český internetový vyhledávač letenek Kiwi.com.

Do soutěže se může přihlásit jak firma, tak i živnostník s maximálně tříletou podnikatelskou historií, vyznačující se inovativností, růstem a kladným vlivem na společnosti či určitý sektor. Důraz v soutěži je kladen na technologické společnosti.

Vítěze určí celostátní porota složená z nejlepších investorů, zástupců velkých korporací a akcelerátorů nejen z České republiky, ale i ze zahraničí. Uzávěrka přihlášek je 31. října 2017.

Vyhlášení vítězů v přímém přenosu na České televizi

Slavnostní vyhlášení pak proběhne v reprezentativních prostorech na pražském Žofíně za účasti více než 400 hostů. Celou akci bude v přímém přenosu vysílat program veřejnoprávní televize ČT24.

Loňským vítězem se stala společnost Neuron Soundware, jejich projekt pomocí zvukových vln odhaluje poruchy na strojích. Hlavním partnerem kategorie Nejlepší Startup je Česká spořitelna a odborným garantem je pražský mezinárodní akcelerátor StartupYard.

Výstřižek