První Den otevřených coworkingů v České republice

Český startup N-VIEW se během jednoho roku stal jedničkou v tvorbě virtuálních prohlídek pro realitní kanceláře a získal nového důležitého partnera
3.5.2018
Mladí lidé se do vlastního podnikání příliš nehrnou. Chybí jim adekvátní vzdělání, bojí se byrokracie a nekalých praktik
8.5.2018

V pátek 1. června 2018 se koná vůbec poprvé den otevřených dveří českých coworkingů. Zapojí se do něj padesátka center ze 16 měst po celé republice, včetně těch největších a nejvýznamnějších. Jen v Praze otevře své dveře 22 coworků.

O coworkingu jste určitě mnohé slyšeli a pravděpodobně jste už i nějaký navštívili, nebo v něm máte dokonce členství. Fakt je ale ten, že jen hrstka lidí v Česku navštívila více než jeden nebo dva coworkingy. Den otevřených coworkingů je akce, která si dala za cíl to změnit. Jestli je totiž pro coworkingová centra něco charakteristické, pak je to právě různorodost. Každé centrum je jiné a stojí za to jich navštívit víc. Společně tvoří síť, která podporuje české freelancery, podnikatele, startupy, inovátory.


V pátek 1.6. tedy můžete kterékoli ze zúčastněných center mezi 9 a 15 hodinou bez ohlášení navštívit — porozhlédnout se, popracovat, zeptat se, co vás zajímá, a třeba ještě pokračovat dále. Akci spolupořádá portál Na volné noze, který také udržuje seznam Coworkingy.cz. Výčet zapojených coworků najdete přímo TADY.