Projekty podpory startupů CzechInvestu

Podpora start-upů ze strany CzechInvestu

CzechInvest se podpoře začínajících společností věnuje již od roku 2010. V současné době poskytuje pomoc jak v začátcích podnikání, prostřednictvím projektu CzechStarter, s inkubací v ČR, pomocí inkubátoru ESA BIC Prague, tak mezinárodní inkubací v projektu CzechAccelerator. S Vaší akcelerací v zahraničí Vám rovněž pomůže účastí v projektu CzechDemo či CzechMatch.

Více informací naleznete na webu start-upových aktivit CzechInvestu – Podporastartupu.cz.

Co můžete účastí v projektech získat

Kancelářské prostory v Praze, Silicon Valley, New Yorku, Londýně či Singapuru
Služby mentorů a poradců v ČR i v zahraničí
Přístup k zajímavým technologiím
Ochranu duševního vlastnictví Vašich nápadů
Vstupy na zajímavé akce
B2B matchmaking

CzechStarter

Díky účasti v projektu CzechStater můžete po dobu až 7 měsíců rozvíjet své podnikatelské aktivity prostřednictvím poskytování specifických služeb mentoringu a poradenství, a to až do výše 800 tis. Kč. Vybraným start-upům, které absolvují tento několikaměsíční program, bude umožněno vycestovat na 2-týdenní program v Silicon Valley, kde můžete načerpat zkušenosti a nahlédnout do podnikatelského ekosystému vyspělého trhu.

Více o projektu zde www.czechstarter.org

czechstarter_barva

CzechDemo

Díky projektu CzechDemo se můžete zúčastnit mezinárodních akcí typu CES, Slush, TechCrunch Disrupt a dalších, kde máte možnost navazovat kontakty s partnery a investory, prezentovat svůj projekt, a zvyšovat tak medializaci Vaší společnosti. CzechInvest Vám pomůže s přípravou, ale také pro Vás zajistí zajímavý doprovodný program.

Více informací o projektu a zkušenostech firem naleznete zde www.czechdemo.cz

Web
czechmatch_barva

CzechMatch

Díky projektu Vám nabízíme příležitost představit se zahraničním investorům. CzechMatch Vás nejen připraví na úspěšnou prezentaci před investory a partnery, ale i pomůže zvýšit šanci internacionalizovat Váš podnikatelský projekt.

Představte svůj projekt v Silicon Valley, New Yorku, Singapuru a Londýně a posilněte své prezentační dovednosti, získejte nové kontakty a zkušenosti v zahraničí. Více informací zde www.czechmatch.org

czechaccelerator_barva

CzechAccelerator

CzechAccelerator – inkubační proces v zahraničí během kterého získáte zázemí v podobě kancelářských prostor na dobu 3 měsíců a k tomu služby od zkušených mentorů a poradců, kteří Vám pomohou akcelerovat Váš byznys v lokalitách, jako jsou Silicon Valley, New York, Londýn či Singapur. Dále díky projektu získáte příspěvek na ochranu duševního vlastnictví, vstupy na akci, prostředky na marketingové materiály a cestovné.

Detailnější informace jsou k dispozici zde www.czechaccelerator.cz

esa bic prague

ESA BIC Prague

Podnikatelský inkubátor ESA BIC Prague poskytuje inkubaci a rozvoj technologicky progresivních start-upů, které ve svých komerčních produktech či službách využívají vesmírné technologie nebo systémy. Jedná se o první inkubátor svého druhu v CEE regionu.

Zúčastněné firmy mohou získat na dvouroční inkubaci až 50 000 Eur, služby mentorů, výzkumně-vývojové kapacity a zvýhodněný nájem v centrum Prahy. Více o skutečně hvězdném inkubátoru naleznete zde www.esa-bic.cz