Přijďte si popovídat o umělé inteligenci s Markem Rosou na březnový Startup Grind v Praze

Vyhlášení nejlepších projektů podnikatelského akcelerátoru xPORT
9.3.2017
48 hodin bez spánku: Budoucnost měst řeší mozky ze 13 zemí včetně Česka
13.3.2017

Umělá inteligence (AI) je v poslední době populární téma. Startupy i korporace se začínají zabývat její aplikaci v běžném životě, i proto se březnový Startup Grind bude věnovat právě jí.

O umělé inteligenci se zakladatelem GoodAI

AI má vliv na klasická odvětví jako jsou finance, zdravotnictví či automotive. Tím mění dnešní svět. Jaká jsou však její pozitiva a hrozby? Elon Musk se jí například obává, má však pravdu? Jestli vás tyto otázky zajímají, přijďte si 23. března 2017 od 18:30 popovídat na chat s Markem Rosou, zakladatelem a CEO společnosti GoodAI, která se zabývá vývojem AI.

Diskuze na chatu potrvá přibližně hodinu a po jejím skončení se budete moci věnovat networkingu. Nesmíme zapomenout, že na jednoho z účastníků čeká vstupenka na Startup Summit, který se bude konat na podzim tohoto roku.

Startup Grind pomáhá startupům

Startup Grind je světový koncept pocházející z Kalifornského Silicon Valley. Je založený na rozhovorech s úspěšnými podnikateli a jeho cílem je vzdělávat, inspirovat a propojovat lokální komunitu podnikatelů, inovátorů a investorů a tím podporovat růst technologických společností v dané zemi.

Pokud by vás zajímal sestřih z posledního Startup Grindu s Milanem Formánkem, digitálním manažerem Red Bullu, najdete ho na facebooku Startup Grind Prague. Zaregistrovat se můžete ZDE. Pro více informací sledujte oficiální facebook Startup Grind Prague.

shutterstock_521862877