Přihlastě se do projektu Česko-německý program pro mladé profesionály

Americký technologický gigant Oracle koupil český startup Apiary
24.1.2017
CzechStartups.org vám představuje jednu z největších jarních startupových akcí Wolves Summit 2017
26.1.2017

Vždy rádi informujeme o zajímavých programech vzdělávání a rozvoje. Zvláště takových, které podporují nadané mladé pracovníky. A to bez ohledu nato, zdali se tyto programy týkají pouze startupů, nebo i širšího okruhu zájemců.

Proto bychom vás dnes rádi informovali o možnosti přihlásit se do 8. ročníku Česko-německého programu pro mladé profesionály (v ang. originále Czech-German Young Professionals Program – CGYPP).

CGYPP byl založen již v roce 2008 jako mezinárodní síť mladých profesionálů a expertů z Německa a České republiky. Mezi mladými profesionály, kteří se programu zúčastnili nalezneme zástupce profesí jako jsou akademici, obchodníci, žurnalisté, politici, či pracovníci veřejné správy a neziskových organizací.

Do kdy můžete posílat přihlášky?

Zúčastnit se mohou všechny osoby s minimálně tříletou pracovní zkušenosti z České Republiky či Německa. Důležité je zmínit, že datum, do kdy můžete zasílat přihlásky do programu pro letoší rok je 15. únor 2015.

Celý program je organizován pod záštitou Asociace pro mezinárodní vztahy ve spolupráci s Evropskou akademií v Berlíně. Na financování se podílí i Česko-německý fond pro budoucnost a Nadace Hannse Seidela v Praze.

Jestli vás tento program zaujal a chtěli byste se zúčastnit, tak neváhejte a podívejte se na oficiální stránku projetku, kterou naleznete ZDE. Najdete tam konkrétní informace kdo se může projektu zúčastnit a za jakých podmínek.

Pro osobní rozvoj každého z nás je důležité se neustále vzdělávat, a my na CzechStartups.org si myslíme, že programy podobného typu, jako je CGYPP pomáhají budovat základy pro lepší budoucnost. Udělejte něco pro sebe a přihlaste se!

 

Best-Internet-Concept-of-global-business