Přihlaste se do programu Young Transatlantic Innovation Leaders Initiative a získejte mezinárodní kontakty, které pomohou vašemu podnikání

Série přednášek Startup Grind oznámila dalšího řečníka – Jozefa Bartu, CEO společnosti ARTSTAQ
20.1.2017
Americký technologický gigant Oracle koupil český startup Apiary
24.1.2017

Dnes pro vás máme zajímavou novinku. Velvyslanectví USA v České republice, se kterým jsme v minulosti spolupracovali na přípravě startupových akcí, nás informovalo, že americké Ministerstvo vnitra sponzoruje program pro rozvoj podnikání a inovací „Young Transatlantic Innovation Leaders Initiative“ (YTILI) na rok 2017.

Vytvořte si mezinárodní sít kontaktů

V rámci programu bude v letošním roce vybráno 100 čelních představitelů z řad podnikání a inovací v celé Evropě. Všichni vybraní budou mít šanci se zlepšit ve vedení svých podniků a rozvinout své podnikatelské zkušenosti skrz řadu obchodních i sociálních aktivit, které se uskuteční ve Spojených státech v roce 2017. Hlavním cílem projektu je utvořit sít kontaktů a partnerství, které pomohou přilákat nové investice a podpořit obchodní aktivity účastníků.

Žádosti o účast na projektu YTILI je možné zasílat až do 6. února 2017. Jestli vás tato nabídka zaujala, podívejte se na podrobnější informace na oficiálních stránkách programu ZDE. Vítěze z České republiky budou vybírat představitelé velvyslanectví USA v České republice.

Věříme, že se v naší malé zemi najde dostatek inovativních podnikatelů, kteří věří, že by se mohli prosadit v nabité konkurenci. Tak neváhejte a přihlaste se!

shutterstock_243521506