Přihlaste se do DEXIC Acceleratoru, mezinárodního akceleračního programu pro inovativní digitální startupy s pozitivním dopadem na společnost

Rozhovor s Tomášem Řehořem, klíčovým lídrem pro rozjezd české pobočky estonského úspěšného startupu Pipedrive v Praze
12.12.2018
Český Davinci TS získal investici od britského fondu Seedcamp, který podpořil například Revolut či Transferwise
18.12.2018

Program DEXIC Akcelerátor akceleruje kompetence startupů ve čtyřech klíčových oblastech – byznys model, produkt, vyjednávání s investory a navíc i marketing a obchod. Získejte reálnou byznys expertízu a využijte network více než 30 mezinárodních mentorů z řad korporací, investorů a startup expertů. Využijte ničím nelimitovaný přístup – vzájemně komplementární startupy, Alumni výhody a dosáhněte tak individuálních cílů. Vše pak vyvrcholí finálním #DEMODAY v Praze, kde budete mít jedinečnou šanci prezentovat váš startup investorům, zákazníkům a potenciálním partnerům. 

Celý program je zdarma, nevybírají se žádné poplatky nebo podíl na zisku. Co víc, jako účastnící se startup dostanete proplacen balíček ubytování a cestovních nákladů! Jako startup máte své vlastní práce nad hlavu, proto vám z každého dne zbyde minimálně 40 % na vlastní práci ve zdarma poskytnutých prostorách.

Co se stane po ukončení programu? Po šesti týdnech to rozhodně nekončí. Budete se moci těžit z benefitů Alumni programu, stejně tak jako naši dřívější účastníci jako jsou třeba Whalebone, Cempia nebo Smart Record.