Podmínky ochrany osobních údajů

Úvod

Jsme rádi, že jste se rozhodly zapojit do projektu na podporu českého startupového ekosystému CzechStartups.org (dále jen “projekt”). Abychom mohli pracovat s vašimi firemními a osobními údaji, je nutné vás seznámit s  našimi zásadami ochrany osobních údajů.


Změní textu ochrany osobním údajů

Operátor (CzechInvest) se zavazuje, že s veškerými firemními i osobními daty získanými při registraci jak od startupů, tak i investorů a infrastruktur, bude nakládáno podle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.  Účastník (zagistrovaný startup, investor či infrastruktura) souhlasí s používáním a zpracováním osobních údajů, jenž byly poskytnuty operátoru na časově neomezenou dobu. Operátor nenese žádnou odpovědnost za pravdivost uvedených údajů. V případě, že se účastník rozhodne ukončit svou účast na projektu, nebo si nepřeje, aby jeho osobní údaje byly veřejně přístupné, může o tomto rozhodnutí informovat operátora na e-mailové adrese info@czechstartups.org a na základě tohoto mailu budou všechna účastníkova data smazána.

Všechny osobní údaje (jméno, příjmení, e-mailové adresy, adresa, telefoní číslo) a další údaje a materiály (např. informace o účastníkovy, jeho produktech, logu, videích a fotografiích) jsou shromaždovány pro účely projektu CzechStartups.org. Všechna získaná data mohou být použita pro účely podpory české startupové scény ve formě anonymních dat, která nebudou přímo propojena s konkrétními účastníky.

Operátor je administrator osobních dat. Operátor prohlašuje, že s daty budu nakládat dle svého nejlepšího uvážení a pouze v nejnutnějším rozsahu, tak aby zajistil činnost projektu CzechStartups.org.