Ostravský akcelerační program Green Light se chystá na finále 4. ročníku

Celosvětový gigant Uber je konečně v Brně
3.2.2017
Keiretsu Forum přestavuje novou vzdělávací platformu pro andělské investory – Angel Academy
8.2.2017

O akceleračním programu Green Light jste již určitě slyšeli. Jeho čtvrtý ročník je právě v plném proudu a jeho finále se nezadržitelně blíží.

Na co se můžete těšit?

Již 23. února se v Aule VŠB-Technické Univerzity v Ostravě uskuteční finále 4. ročníku Green Ligth Startup Show 2017. V rámci odpoledne budou veřejnosti a investorům představeny nápady mladých podnikatelských týmů, které si prošly intenzivním tříměsíčním programem na podporu podnikání.

Během finálového odpoledne budou rozděleny ceny v hodnotě až 150 00 Kč. Přítomní návštěvníci se navíc mohou těšit na soutěž, kterou si pro ně přichystal pořadatel akce, Technická Univerzita v Ostravě. Jeden z přítomných diváků si odnese čtyřdenní vstupenku na světoznámí ostravský festival Colours of Ostrava 2017.

Finálový program bude nabitý zajímavými nápady, nenechte si ho tedy ujít. Zaregistrovat na akci se můžete na oficiálních stránkách projektu ZDE. Najdete tam i dodatečné informace o programu. Vstup na akci je zdarma.

Akcelerační program Green Light byl spuštěn v roce 2013 a za dobu jeho existence akceleroval přes 40 startupů, jejichž nápady se podařilo prosadit jak v České republice, tak i za jejími hranicemi. Investice do těchto projektů pak přesáhly 20 mil. Kč.

green-light-startup-show-2017-poster-web