Oscar Senior je jeden z 10 startupů ze střední a východní Evropy, který se bude účastnit Residency Programu v Google Campus Warsaw

V soutěži Vodafone Nápad roku uspěl herní dron od Drone n Base
9.6.2017
Inspirum Technologies stavící e-commerce platformy pro startupy získalo investici 3 miliony korun
15.6.2017

Společnost Oscar Senior byla jako první český start-up vybrána do programu Campus Residency. Oscar Senior tak bude moci po dobu půl roku využívat přímou pomoc mentorů a expertů z Campusu, účastnit se školení a workshopů, které se konají každý týden a taktéž využívat přímého přístupu ke globální síti Google for Entrepreneurs. Program začíná v červnu a Oscar Senior tak bude moci jako rezident zdarma využívat kancelářských a dalších prostor Campusu Varšava až do konce tohoto roku.

„Jsme velmi rádi, že jsme byli vybráni do programu Campus Residency. Je to pro nás velká příležitost a potvzení, že náš projekt má potenciál. Věříme, že účast na workshopech a přístup k mentorské síti nám pomůže při dalším rozvoji společnosti“, říká Tomáš Posker, zakladatel Oscar Senior.

Oscar Senior přináší seniorům snadný způsob, jak být v kontaktu s rodinou, přáteli a užitečnými on-line službami. Základem je jednoduché a bezpečné prostředí, plně přizpůsobitelné potřebám seniora. Člen rodiny či přítel seniora může navíc pomoci seniorovi na dálku a vše nastavit prostřednictvím aplikace Oscar Senior ze svého chytrého telefonu. Oscar Senior tak umožňuje Vaším starším blízkým jednoduše a zábavně vstoupit do digitálního světa a zároveň jim pomáhá vystoupit ze sociálního vyloučení.

Cílem programu Campus Residency je identifikovat tři výzvy, kterými se bude startup v průběhu programu zabývat, aby se mohl rozvíjet na mezinárodní úrovni. Důraz bude kladen na údaje jako je růst příjmů, růst uživatelské základny, získané financování a nová pracovní místa.

Campus Varšava je jedinečné místo v okrese Praga ve Varšavě, kde se mohou podnikatelé potkávat, učit a budovat podniky, které mohou vstoupit na světové trhy a měnit svět. Pořádá stovky akcí organizovaných členy komunity a partnery, včetně největších akceleračních programů. Campus Warsaw do dnešního dne vytvořil více než 620 pracovních míst a od zahájení činnosti v listopadu 2015 získal více než 22,6 milionu PLN ve financování.