Od dnešního dne se můžete hlásit do projektu Kreativní Vouchery Brno!

Přejeme vám vše nejlepší do nového roku!
31.12.2016
Rok 2016 v českém startupu Manta Tools
4.1.2017

Přihlašte se o Kreativní Vouchery Brno 2017

Dobrá zpráva pro všechny, kteří hledají pomoc s prezentací svojí společnosti či svých produktů a služeb.

Od dnešního dne mají malé a střední podniky v Jihomoravském kraji možnost přihlásit se do projektu Kreativní Vouchery Brno. Město Brno věnovalo na poukazy 4 miliony korun a skrz Jihomoravské Inovační Centrum (JIC) je rozdělí všem technologickým firmám, které splní podmínky výzvy.

Kdo se může zúčastnit?

Pojďme si tedy zopakovat, kdo všechno se může zúčastnit. O vouchery může požádat jakákoliv technologická firma z Jihomoravského kraje s méně než 250 zaměstnanci, která podniká v oborech strojírenských a výrobních technologiích, vývoji softwaru a hardwaru, výrobě přesných přístrojů, technologií pro letecký průmysl či lékařské péče, léčiv a diagnostiky. Až 50 firem, které podporu obdrží, budou vylosovány v dubnu zástupci města Brna a JIC.

„Jedná se o prioritní obory Regionální inovační strategie Jihomoravského kraje. Jsou to obory, na kterých Brno i jižní Morava staví svou konkurenceschopnost. Právě podpora kreativních oborů se regionu dlouhodobě vyplácí, a proto město podporuje ze svého rozpočtu projekt Kreativních voucherů Brno“ řekl o podpoře projektu náměstek primátora města Brna pro oblast Smart city Jaroslav Kacer.

Vouchery pomáhají firmám s propagací, kdy výstupem může být jak efektivnější marketingová strategie, tak nové prezentační video společnosti. Vouchery mohou pokrýt až 75% nákladů projektu, jenž firma předloží, ovšem v maximální výši 100 000 Kč.

Jestli vás zaujala nabídka města Brna a JIC, tak neváhejte a zaregistrujte se ZDE , pro více informací o voucherech nahlédněte na oficiální stránky projetku. Výzva je otevřená až do 17. února 2017.

shutterstock_248810293