Co je Czechstartups.org?

Czechstartups.org je oficiální web o české startupové scéně, který přináší vše důležité ze startupového světa na jedno místo. Jeho cílem je nabídnout ucelený přehled o českém startupovém ekosystému,  a to nejenom začínajícím podnikatelům, ale i všem startupovým nadšencům a široké veřejnosti. Na webu naleznete informace o současných vládních i privátních programech na podporu startupů, malého a středního podnikání, či informace o poskytovatelích podpory, kteří jsou schopni pomoci s rozjezdem či akcelerací podnikání prostřednictvím mentoringu, networkingu či poskytnutí investice. K dispozici je i kalendář startupových akcí, ve kterém můžete nalézt zajímavé domácí i zahraniční události. A v neposlední řadě též informuje o novinkách, úspěšných firmách a přináší interview se zajímavými aktéry české scény.

 

 

Náš tým

Kateřina Glazar Kynclová

Web Content Manager

Interview, Infrastruktura, Partnerství, Kalendář akcí, Novinky a Sociální sítě


Linette Manuel

Web Ambassador, IBM Czech Republic


Karolína Castro

Web Content Support

Infrastruktura, Kalendář akcí, Novinky a Newsletter


Angelika Dudová

Web Ambassador, IBM Czech Republic


 

Jak nás najdete?

Máte několik možností, jak nás můžete zastihnout. První z nich je na emailu info@czechstartups.org. Kromě toho nám můžete zavolat na číslo +420 296 342 520 každý den od pondělí do pátku (8:00 – 14:00). Najdete nás i na Facebooku, Twitteru, LinkedInu a Instagramu.

Webový portál byl spuštěn jako partnerský projekt Agentury pro podporu podnikání a investic CzechInvest ve spolupráci s IBM Česká republika, Czech ICT Alliance, Asociací malých a středních podniků a živnostníků České republiky a investiční skupinou Rockaway Capital.

Partneři

infoshare_logo_rgb
wolwes-summit
logo-angelacademy