Nové příležitosti pro start-upy na Hub.Berlín

Kosmický inkubátor ESA BIC Prague podpoří české start-upy FoxWorks Aerospace a SMUP – UQ
29.11.2017
Česká stopa na lisabonském Web Summitu 2017
30.11.2017

Hub.Berlín představuje významnou evropskou platformu, jež propojuje start-upové společnosti a přední světové firmy zapojených do procesu digitalizace ekonomiky. Akce se uskutečnila dne 28. listopadu 2017 v Berlíně, a to pod záštitou německého Svazu informační techniky, telekomunikací a nových médií, BITKOM.

Na letošní akci přijelo přes 2500 návštěvníků a šanci prezentovat své inovativní podnikatelské projekty získalo přes 500 start-upových společností. Jedním z mediálních partnerů akce byl vedle KPMG, Accenture, Deutsche Telekom i první oficiální webový portál pro start-upy a začínající podnikatelé agentury CzechInvest www.czechstartups.org.

Hub.Berlín představil digitalizaci v nejrůznějších odvětvích průmyslu, ať už se jednalo o oblast strojírenství, dopravy nebo zdravotnictví. Pozornosti se dostalo především umělé inteligenci, E-mobilitě a chytrým technologiím v oblasti zdravotnictví. Představeny tu byly inovativní produkty v odvětvích logistiky, IT služeb a telekomunikací.  Prostor k prezentaci získala také mezinárodní spolupráce na poli digitalizace nebo digitální umění.

Více informací na www.hub.berlin