Neuron Soundware zvolen nejlepším startupem na soutěži Česká spořitelna Startup roku 2016

Do pražského kosmického inkubátoru míří prvních 6 startupů
15.12.2016
Studentský start-up Binder vyhrál soutěž Technické Univerzity Liberec
19.12.2016

Za podpory Hospodářských novin, Vodafone a České spořitelny byli minulý týden rozděleny ceny pro nejlepší firmu, živnostníka, odpovědnou firmu a také startup roku. A my jsme rádi, že vás můžeme informovat o vítězství Neuron Soundware v kategorii Česká spořitelna Startup roku 2016!

Nejlepším startupem Neuron Soundware

Ceny pro nejlepší firmy v rámci cen Hospodářských novin se již pár let udělují, ale kategorie pro startupy byla v tomto roce otevřená poprvé. Jednoznačným vítězem se pak stal Neuron Soundware zabývající se analýzou zvuků a využíváním neuronových sítí. Tato mladá a inovativní česká společnost se zabývá vývojem technologie umělé inteligence, která se učí rozpoznávat zvuky a skrz ně odhalovat závady na různých zařízeních a strojích. Pro tento český startup to však rozhodně není první ocenění.

Tento rok již opanovali vyhlášení soutěže Vodafone Nápad roku 2016. Úspěšný účastník pražského akcelerátoru StartupYard se tedy budoucnosti rozhodně nebojí. A my jim přejeme mnoho úspěchů do budoucna!

Pro úplné výsledky vyhlášení Firmy roku a Živnostníka roku se podívejte na oficiální stránky soutěže ZDE.

Při příležitosti ocenění nejlepšího startupu roku si spoluzakladatel a CEO Neuron Soundware Pavel Konečný sedl s Lloydem Waldo ze StartupYardu, aby si popovídali, co se v tomto nadějném českém startupu za poslední měsíce událo. Jedná se o zajímavý rozhovor, takže jestli se chce dozvědět více o tom, co stojí za úspěchem Neuron Soundware, tak neváhejte a začtěte se ZDE.

shutterstock_517098259