Nenechte si ujít největší technologickou konferenci ve střední a východní Evropě, infoShare 2017!

Rozhovor s Jiřím Černým z EXPANDO global s.r.o., která se zaměřuje na otevírání a napojování prodejních kanálů po celém světě
10.4.2017
Konference STARTUPY & VÝROBA spojuje nadějné české startupy s předními výrobními firmami
12.4.2017

Už za měsíc, 17. – 19. května 2017 se koná největší technologická konference pro startupy ve střední a východní Evropě, infoShare 2017. Můžete se těšit na řadu technologických novinek a kromě toho i na soutěže – Startup Contest a Digital Healthcare Hackathon.

V čem se bude soutěžit?

Obě soutěže jsou určené pro startupy. První z nich, Startup Contest je pitchovací soutěž, ve které budou mít přihlášené startupy šanci předvést svoje produkty a služby před více než 5000 návštěvníky konference. Navíc se soutěží o 20 000 EUR! V soutěži můžete vyhrát i 2 divoké karty na další pitchovací soutěž v anglickém Londýně, výlet do kalifornského Silicon Valley s ABC Silicon Valley či týdenní výlet Business Discovery do německého Mnichova.

Druhou soutěží je Digital Healthcare Hackathon v rámci kterého budou startupy hledat řešení problémů v těchto kategoriích: ICT solutions for biotech and medicine, Personalized health and mobile health, Technology enabled care and connected health, Digital health platform innovations a Health data analysis. Podrobný rozpis Hackathonu naleznete na webových stránkách konference ZDE. V rámci Hackathonu se soutěží o velké peníze. První místo si odveze 17 500 EUR, druhé 12 500 EUR a třetí 6 000 EUR.

Konference se zúčastní řada známých investorů

Po všechny tři dny bude mnoho příležitostí k matchmakingu, a to především se společnostmi, které se zaměřují na zdravotní byznys. Konference se zúčastní více než stovka potvrzených mezinárodních investorů jako jsou Karma VC z Estonska, Credo Ventures z České republiky, o jejichž investici do pražského startupu IP Fabric ve výši 1,3 mil. EUR jsme vás informovali minulý týden, Fielder Capital z rakouského hlavního města Vídně, Inventure z Helsinek či Innovation Nest z Polska.

Jako bonus pak zle vnímat možnost publikování profilu vašeho startupu v magazínu, který bude připraven speciálně pro infoShare 2017. Magazín „Grow with Tech“ bude k dispozici všem účastníkům konference přímo na místě a po skončení akce bude rozeslán více než 300 mezinárodním investorům.

Do 14. dubna se můžete zdarma přihlásit do startupových soutěží anebo můžete zakoupit Startup Pass, se kterým získáte i řadu dalších benefitů. Více informací o vstupenkách naleznete na stránkách infoShare ZDE. Pro 15% slevu ze vstupného nezapomeňte uvést slevový kód: IS2017_cs.

Těšíme se na vás na v polském Gdaňsku!

infoshare_logo_rgb
technologie