Nenechte si ujít jednu z největších startupových akcí letošní sezóny, holandský StartupFest Europe!

SAP.io a Techstars vyhlašují startupovou soutěž InnovMatch, které se mohou účastnit startupisté z regionu střední a východní Evropy
17.8.2017
Zúčastněte se prvního ročníku soutěže pro inovativní projekty IDC IoT Awards 2017
24.8.2017

StartupFest Europe spojuje Evropu

Na konci září letošního roku se několik holandských měst stane dějištěm jedné z největším evropských startupových akcí – StartupFest Europe. Mezinárodní festival se snaží spojit inovátorská řešení nadějných startupů s potencionálními investory a zákazníky. Zúčastnit se mohou startupy nejen z celé Evropy, ale i ze světa, které chtějí na evropském trhu působit. To samozřejmě platí i pro české startupy.

Festival se koná 25. – 28. září 2017 a jeho účastníci se mohou těšit na několik tematických okruhů: New Materials v Rotterdamu, Medtech v Utrechtu, Fintech & Security v Haagu, Blockchain v Haagu, ImpactFest v Haagu, EnergyFest v Amterodamu a Industry 4.0 v Hengelo.

Čeká na vás spousta zajímavých řečníků

Na festival se chystá i mnoho zajímavých osobností. Můžeme mezi ně počítat například holandského premiéra Marka Rutteho, či podnikatele a vizionáře Boyana Slata z projektu The Ocean CleanUp, který se v minulosti dostal i do českých médií. V současné době svou účast potvrdilo více než 300 předních investorů, 125 kapitálových fondů a více než 300 andělských investorů. Seznam všech vystupujících se dostupný k nahlédnutí na stránkách festivalu ZDE.

Nenechte si ujít jednu z hlavních událostí letošní sezóny. Zaregistrovat se můžete na této adrese https://www.startupfesteurope.com/site/tickets/.

startupfest_logo-liggend_2017