Liberecký inkubátor Lipo.ink otevírá dva nové programy pro startupy

Galileo Masters 2019 – soutěž o nejlepší aplikaci družicové navigace
4.7.2019
Startuje prázdninová škola podnikání. Studenti budou v JIC stavět i psí boudu na kolečkách
8.7.2019

První podnikatelský inkubátor v Libereckém kraji  Lipo.ink otevírá dva nové programy, a to Lipo.ink Posilovna a Lipo.ink Inkubace. Samotný inkubátor je zřizován přímo krajem a jeho posláním je podporovat budoucí, začínající i etablované podnikatele v rozvíjení inovací a nápadů. Mimo to nabízí také poradenství a vzdělávání již zavedeným malým a středně velkým firmám.

Program pro startupy na úplném začátku

Jste na úplném začátku? Pak Vám program Program Lipo.ink Posilovna pomůže nastartovat nový byznys. Získáte podporu od počátečního podnikatelského záměru až k získání prvních platících zákazníků. Program nabízí jak prezentaci v IdeaLabu v rámci meetUpu, tak i samotnou publicitu prostřednictvím inkubátoru, 15 hodin individuálních konzultacích a nebo 50% slevu na veřejné akce Lipo.inku.

Program pro startupy s vlastním produktem

Jste malá firma nebo start-up s vlastním produktem nebo službou? Pak právě Program Lipo.ink Inkubace Vás podpoří v růstu, a to i mimo český trh. V rámci programu můžete získat 25 hodin individuálních konzultací, budget 50 000 Kč na služby partnerů Lipo.ink, přístup do sítě mentorů a expertů a služby nabízené v rámci programu Lipo.ink Posilovna. Více informací naleznete přímo na stránkách libereckého inkubátoru Lipo.ink.