Květnový Startup Grind Praha bude s Pavlínou Zychovou, spolu-zakladatelkou startupu MyStay

Český startup Neuron soundware se prosazuje v zahraničí
14.5.2018
CleverAnalytics chce do tří let dosáhnout na 30 mil. dolarů na evropském trhu s lokační analýzou. Teď shání investora pro podporu obchodu
15.5.2018

Startup Grind je světový koncept pocházející ze Silicon Valley založený na rozhovorech s úspěšnými lidmi z podnikatelské sféry. Cílem je aktivně vzdělávat, inspirovat a propojovat lokální komunitu podnikatelů, inovátorů a investorů. Každý měsíc se koná jedna akce v Praze pod taktovkou pražské „pobočky“ Startup Grind Praha.

Female Leaders Month s Pavlínou Zychovou

Měsíc květen je již tradičně zaměřen v celé síti Startup Grind podpoře žen v podnikání #SGWomen. Po celém světě probíhají po celý květen události s ženami v podnikání. V Praze bude 30.května hostem dalšího Startup Grind Prague eventu Pavlína Zychová, spolu-zakladatelka startupu MyStay.

Pavlína absolvovala právnickou fakultu na Univerzitě Palackého v Olomouci. Podílí se na rozvoji MyStay v Evropě, Asii a Africe. V letošním roce získala Pavlina ocenění od Hospodářských novin jako TOP žena České republiky v sekci „Startup“. Zároveň již druhým rokem vede národní soutěž „Women Startup Competition Prague“.

Ten, kdo by měl zájem se zúčastnit a přečíst si další detaily se může přihlásit TADY.