Konference STARTUPY & VÝROBA spojuje nadějné české startupy s předními výrobními firmami

Nenechte si ujít největší technologickou konferenci ve střední a východní Evropě, infoShare 2017!
11.4.2017
Zajímavý způsob, jak oslavit pětileté jubileum! Pražský startup Ackee věnuje vybrané neziskové organizace milion korun na web či aplikaci
13.4.2017

V CzechStartups věříme, že jedním ze způsobů, jak posunout vaše startupové podnikání na novou úroveň je účast na startupových akcích, ať už se jedná o světoznámé veletrhy jako jsou TechCrunch Disrupt či lokální workshopy či konference. A právě na jednu lokální startupovou konferenci si vás dovolujeme pozvat.

Propojení nadějných nápadů a výrobních zkušeností

Konference STARTUPY & VÝROBA se uskuteční 25. května 2017xPORT BUSINESS ACCELERATOR Vysoké školy ekonomické v Praze. Jedná se o její druhý ročník a stejně jako minulý rok se i letos chystá propojovat mladé inovativní startupy s nejúspěšnějšími výrobními firmami v České republice.

Jedním z přínosů, které přinášejí nadějné inovativní projekty je odlišný pohled na věc a rychlé přizpůsobování novým trendům, či dokonce jejich vytváření. Což je něco, co zavedeným českým společnostem může trvat delší dobu.

Mezinárodní firmy mají velkou výhodu, protože jejich mateřské společnosti do nich inovace tlačí, kdežto české firmy si na všechno musí přijít samy. Proto jsem velmi rád, že se podobná akce konala, protože nápadů si odtud odnáším opravdu mnoho,“ řekl jeden z účastníků předchozího ročníku, zástupce firmy BRISK, Milan Mrázek.

Proto věříme, že je setkávání nadějných startupistů s velkými výrobními firmami přínosná pro obě strany. Startupy se dozvědí, jak funguje byznys ve větších společnostech, a ony se pro změnu dozvědí více o posledních trendech v oblasti technologií a o inovativních přístupech k nim.

Zaměření konference STARTUPY & VÝROBA je především na sektory technologie výroby, HR, kvality, logistiky, marketingu a financí. Letošního ročníku se zúčastní 100 zástupců výrobních firem. Registrovat se můžete na internetových stránkách konference ZDE. Dodáváme, že do 18. dubna můžete využít slevu na vstupenku. Více informací o celé akci, včetně programu, pak naleznete ZDE.

startup
shutterstock_269204267