Konference impact ’17 4.0 Economy se blíží. Startupy mají vstup zdarma.

Čtveřice českých start-upů odlétá na TechCrunch Disrupt 2017 do New Yorku
12.5.2017
České centrum v Berlíně přijímá přihlášky českých startupů v oblasti IT, kteří se chtějí zúčastnit Czech Startup Pitche v rámci Českého Inovačního Festivalu v Berlíně na konci června
17.5.2017
Konference impact ’17 4.0 Economy, jedna z nejzajímavějších událostí v regionu střední a východní Evropy, která odhaluje budoucnost ekonomiky a digitalizace, proběhne 31. května – 1. června v polském Krakowě.
Mezi potvrzenými řečníky najdete jména jako je Mike Butcher (TechCrunch), Timoteus Höttges (Deutsche Telekom), Mateusz Morawiecki (Ministerstvo financí), Esther Wójcicki (Planet 3), Jarosław Gowin (Ministerstvo vědy a vyššího vzdělávání ), Peter Carlsson (Northvolt), Anna Streżyńska (Ministerstvo pro digitální záležitosti), Alexander Graubner-Mueller (Kreditech) a mnoho dalších.
A co je skvělá zpráva pro začínající firmy? Registrovat můžete ZDE a vaše vstupenka bude úplně zdarma.
Témata a prezentující jsou pečlivě vymezeni z rozsáhlého výzkumu a zpětné vazby.

Proč byste tam měli být?

Impact shromažďuje zástupce největších mezinárodních společností s více než 800 generálními řediteli a zakladateli. Budete schopni rozšířit svoji obchodní síť, získat přístup ke klíčovým lidem v oboru a naučit se sloučit technické know-how s nejlepšími obchodními praktikami.
Pro otázky týkající se podrobného programu a programu na webu se obraťte na: registration@impactcee.com.