Konference CEE Innovation & Startups Forum se blíží! Na co se můžete těšit?

Keiretsu Forum přestavuje novou vzdělávací platformu pro andělské investory – Angel Academy
8.2.2017
JIC MASTER se chystá na další běh kde bude pomáhat čtyřem novým účastníkům
14.2.2017

Na konci února nás čeká CEE Innovation & Startups Forum, jenž pořádá vydavatelství Mladá fronta, její divize Euro a společnost Media Events Company. CzechInvest je jeden ze spolupořádajících subjektů a proto jsme se rozhodli ukázat vám o čem tato startupová akce bude a na co se můžete těšit.

Co vás čeká?

Konference se bude konat ve středu 22. února 2017 v Centru současného úmění DOX v Praze. V momentální podobě se jedná o největší akci zaměřenou na FinTech v České republice. Na akci byli pozvání nejen významní čeští představitelé FinTechu, ale i zahraniční hosté, například Hyder Jumabhoy, který pracuje na pozici Senior Associate of White & Case London.

Celá akce bude rozdělena do šesti tematických bloků

  1. Vládní strategie pro podporu inovací
  2. Digitální/Průmyslová revoluce (Business 4.0)
  3. Digitalizace finančních trhů
  4. Financování startupů a inovací
  5. Budoucnost platebního styku a bezpečnosti dat
  6. Case studies

Více než 30 mezinárodních řečníků

Hlavním smyslem celého fóra je propojit svět startupů, korporací, investorů a státní správy. Všichni zúčastnění budou diskutovat nad důležitými finančním otázkami a vhodnou formou spolupráce. V průběhu dne se můžete těšit na více než 30 mezinárodních expertů jak na FinTech, tak i inovace a nové technologie z regionu střední a východní Evropy. Za všechny můžeme jmenovat pár vybraných, jako jsou Michal Zálešák z Czech ICT Alliance, CEO startupu Zonky Lucie Tvarůžková, Deputy Executive Director z Aspen Institute Prague Maria Staszkiewicz, CEO startupu Miton, spoluzakladatel a COO startupu STRV Lubo Smid, ředitelka odborů startupů z CzechInvestu Markéta Havlová či spoluzakladatel startupu Stories Vojta Roček a spousta dalších. Kompletní seznam řečníků je k dispozici ZDE.

Jestliže se zeptáte tří obchodníků z finančních služeb, co pro ně FinTech znamená, s největší pravděpodobností obdržíte více než 3 odpovědi. Termín FinTech znamená různé věcí pro různé lidi, podle toho, kde ve finančním sektoru působí,“ říká k problematice a složitosti FinTech Hyder Jumabhoy.

Začátek konference se kvapem blíží. Jestli vás zajímá svět FinTech a inovací kolem něj a chtěli byste se dozvědět více, tak neváhejte a zúčastněte se. Lístky na akci jsou k zakoupení na oficiálních stránkách akce ZDE. My na akci nebudeme chybět a těšíme se na vaši návštěvu!

Výstřižek2