Keiretsu Forum otevírá nový vzdělávací program pro investory

České startupy míří na další mezinárodní akci díky programu CzechDemo, tentokrát na CES do Las Vegas
20.12.2016
Český startup Manta Tools spojil síly se zahraničním partnerem Myriad Solutions
21.12.2016

Náš významný partner Keiretsu Forum plánuje otevření unikátního projetku Angel Academy pro současné i budoucí investory ve které se účastníci naučí, jak se vyvarovat největších chyb při investování.

Investice do vědění nesou nejvyšší úrok.“
Benjamin Franklin

Pěkný den,

to že investování do startupů a dalších mladých projektů není ta nejjednodušší věc na světě jistě víte. V Keiretsu Forum věříme, že nejlepším způsobem, jak se vyvarovat chyb při investování, je poslechnout si zkušenosti těch, kteří startupový svět znají jako málokdo a navíc se rádi podělí o své úspěchy, ale i chyby.

Spolu s právníkem Tomášem Ditrychem a startupovým co-working centrem Node5 jsme dali hlavy dohromady a přišli jsme s projektem Angel Academy – originálním a podrobným systémem vzdělávání pro současné, ale i budoucí investory.

Pod svá křídla si ho vzala kolegyně z Keiretsu Forum Prague CEE Petra Ďoubalová, která zde využívá své dlouholeté zkušenosti z oblasti startupů a investic. Více o Petře si můžete přečíst na jejím LinkedIn

První kurz s tématem Proč se stát andělem jsme pro zájemce připravili již na konec ledna a pozvánka bude brzy následovat. Pokud chcete dostávat další podrobnosti o projektu, lektorech, kurzech či setkáních se zahraničními hvězdami investorského nebe, klikněte na červené tlačítko níže.

shutterstock_533578987
shutterstock_529903675