Keiretsu Forum otevírá nový vzdělávací program pro investory

Náš významný partner Keiretsu Forum plánuje otevření unikátního projetku Angel Academy pro současné i budoucí investory ve které se účastníci naučí, jak se vyvarovat největších chyb při investování.

Investice do vědění nesou nejvyšší úrok.“
Benjamin Franklin

Pěkný den,

to že investování do startupů a dalších mladých projektů není ta nejjednodušší věc na světě jistě víte. V Keiretsu Forum věříme, že nejlepším způsobem, jak se vyvarovat chyb při investování, je poslechnout si zkušenosti těch, kteří startupový svět znají jako málokdo a navíc se rádi podělí o své úspěchy, ale i chyby.

Spolu s právníkem Tomášem Ditrychem a startupovým co-working centrem Node5 jsme dali hlavy dohromady a přišli jsme s projektem Angel Academy – originálním a podrobným systémem vzdělávání pro současné, ale i budoucí investory.

Pod svá křídla si ho vzala kolegyně z Keiretsu Forum Prague CEE Petra Ďoubalová, která zde využívá své dlouholeté zkušenosti z oblasti startupů a investic. Více o Petře si můžete přečíst na jejím LinkedIn

První kurz s tématem Proč se stát andělem jsme pro zájemce připravili již na konec ledna a pozvánka bude brzy následovat. Pokud chcete dostávat další podrobnosti o projektu, lektorech, kurzech či setkáních se zahraničními hvězdami investorského nebe, klikněte na červené tlačítko níže.

shutterstock_533578987
shutterstock_529903675