JIC, spolu s INiTS a EIT Digital pořádají startupovou akci v rámci Pionners festivalu ve Vídni

České start-upy mají šanci vycestovat na prestižní akce do Helsinek a Lisabonu
22.5.2017
Zpráva z akce: Google o svých startupových aktivitách, Digitální garáži i úspěchu Gamee a Spendee
25.5.2017

Vídeňského Pioneers festivalu se zúčastní na 2 000 pečlivě vybraných účastníků, 500 top startupů z celého světa, řada řečníků, zástupci korporátní sféry, médií i investoři. Na festival se mohou účastníci dostat pouze na pozvání pořadatelů. Jihomoravské inovační centrum však nabízí českým startupům alternativu v podobě vlastní akce.

Unikátní akce pro startupy z oblasti chytré výroby

JIC ve spolupráci s vídeňským vysokoškolským inkubátorem INiTS a evropskou organizací EIT Digital chystá svou vlastní pitchovací a networkingovou akci Connecting Industry 4.0, která se bude konat během festivalu Pionners. Ten se jako již tradičně koná ve Vídni, tentokrát od 1. – 2. června 2017. Jak JIC, tak i INiTS jsou součástí programu ARISE Europe, který spadá pod EIT Digital.

Akce je určena pro nadějné a rychle rostoucí startupy ve fázi škálování, investory i zástupce korporací, kteří by chtěli rozšířit hranice podnikání v oblasti chytré výroby. Vybrané startupy pak dostanou šanci představit svůj projekt nejenom při networkingových aktivitách, ale především na hlavním pódiu. Connecting Industry 4.0 se koná 1. června od 19:00 hod.

Při registraci do 25. května mají zájemci možnost zúčastnit se Connecting Industry 4.0 i bez lístku na samotný festival Pionners. Případní zájemci se mohou hlásit ZDE. Více informací o akci naleznete na webových stránkách JIC.

30105490634_b1da74ea2a_o
jic