Integromat dnes představil svou mobilní aplikaci na webovém portálu Product Hunt – celosvětové platformě sloužící k prezentování zajímavých produktů a startupů

Virtuální hokejka pro americké hokejisty je českým Nápadem roku
7.6.2018
V Liberci proběhne soutěž 7 startupů z oblasti IT
12.6.2018

Integromat dnes představil svou mobilní aplikaci na webovém portálu Product Hunt – celosvětové platformě sloužící k prezentování zajímavých produktů a Startupů.Mobilní aplikace Integromatu Vám umožní s automatizacemi doslova kouzlit a to za použití událostí, které se stanou ve Vašem mobilu. Můžete pracovat s hovory, smskami, GPS lokací a mnohým dalším!

Tým Integromatu bude v průběhu celého dne (11. 6. 2018) na Product Huntu demonstrovat možnosti a bude připraven zodpovídat Vaše dotazy. Pokud máte zájem, pro připojení ke konverzaci klikněte zde.

Integromat je jedním ze startupů, který byl v rámci své účasti v projektu CzechAccelerator agentury CzechInvest vyslán do inkubátoru v Sillicon Valley. Integromat je nástroj pro automatizaci procesů. Díky intuitivnímu grafickému editoru v něm můžete jednoduše tvořit do detailu propracované integrace mezi různými online službami a to zcela bez znalosti programování. Právě dnes Integromat protíná další milník ve světě automatizace v podobě představení možnosti rozšířit své integrace o funkce spojené s mobilními telefony.

Již od spuštění Integromatu si jejich tým uvědomoval, že kromě rozšiřování spektra podporovaných služeb, které lze pomocí Integromatu propojit, je důležité nabídnout uživatelům i možnost propojit online a mobilní světy.
To vedlo k vytvoření mobilní aplikace, která umožňuje vytvářet integrace založené na akcích, které se stanou přímo v telefonu.

Mobilní aplikace je dispozici na App Store i Google Play. Jsme velmi rádi, že ji můžeme celosvětově sdílet a těšíme se na zpětnou vazbu od dalších technologických nadšenců.

Mobilní aplikace výrazně rozšiřuje aktuální možnosti automatizace a pro její použití není potřeba znalost programování.Mobilní aplikace Vám umožní sledovat změny na mobilních zařízeních a v důsledku těchto změn spustit automatizaci.Lze ji využít i k provádění akcí, kterými vygeneruje nové položky a ty následně do mobilního zařízení uloží.V průběhu dne Vám tým Integromatu představí některé nové funkce, zodpoví Vaše dotazy a bude demonstrovat nové možnosti využití Integromatu. Zaměříme se například na:

● Provádění automatizovaných akcí na základě změny polohy telefonu (GPS)
● Využití Wifi připojení vašeho telefonu k automatizování činností
● Používání SMS zpráv
● Používání a tvorbu seznamu kontaktů ve vašem telefonu
● Automatické odesílání a nahrávání fotografií

Integromat je hrdým českým startupem, a dnes má velký den!
Podpořte dnes (11. 6. 2018) Integromat na webu Product Hunt

O nás:

Integromat je integrační nástroj, který propojuje online aplikace a služby, přesouvá mezi nimi data a automatizuje pracovní postupy. S naším intuitivním drag and drop editorem mohou uživatelé vytvářet výkonné integrace bez napsání jediného řádku kódu. Více informací naleznete na www.integromat.com

Oficiální tisková zpráva společnosti Integromat.