Inspirum Technologies stavící e-commerce platformy pro startupy získalo investici 3 miliony korun

Oscar Senior je jeden z 10 startupů ze střední a východní Evropy, který se bude účastnit Residency Programu v Google Campus Warsaw
14.6.2017
Nový projekt HoppyGo Creative Docku cílí na půjčení a sdílení aut mezi lidmi
15.6.2017

Vinohradské vývojářské studio Inspirum Technologies, které se zabývá vývojem e-commerce platforem pro revoluční webové projekty, oznámilo v úterý 13. června 2017, že získalo investici ve výši 3 milionů korun. Investice přišla od soukromého investora, jehož jméno nebylo oznámeno. Společnost díky nové investici dosáhla celkové valuace 20 milionů korun.

Jejich platforma pomáhá i startupům

Na platformě Inspirum Technologies běží i řada startupových projektů, jako jsou Puzzle Pizza či rozvoz květin Givelo. Zástupci společnosti se nechali slyšet, že skrz jejich platformu v současné době projdou objednávky za 10 milionů korun měsíčně.

Chceme do dvou let nastolit nový standard prezentace produktů mladých progresivních firem. V Česku je mnoho startupů, které vyrábí úžasné produkty, ale zákazníci si často potřebují vše vyzkoušet na vlastní kůži. Náš cíl je nechat zákazníky, ať se do produktů zamilují,“ řekl o plánech Inspirum Technologies její CEO Jiří Moos.

O interaktivní webové stránky a aplikace je nejen mezi startupy velký zájem. Oblíbily si je i digitální a kreativní agentury, které vidí potenciál jejich využití pro korporátní klientelu. Tyto produkty totiž umožňují specifické nakonfigurování produktu společnosti nebo startupu a zároveň se postará o celý proces objednávky od samotného objednání, až po doručení zákazníkovi. Platforma Inspirum Technologies, Inspishop v sobě kombinuje datamining technologie s prvky strojového učení. Díky tomu umožňuje automatické doručování či personalizovanou komunikaci se zákazníkem.

shutterstock_411942079