Festival Bits & Pretzels vás po roce opět zve do Mnichova na festival startupových zakladatelů

Start-upy Festka, Triphood, TuddyTuddy a InsightArt představily své produkty v Paláci Adria
27.6.2017
Rozhovor s Tomášem Šalamonem, spoluzakladatelem start-upu Incomaker, který vyvíjí marketingovou platformu s umělou inteligencí
29.6.2017

Bits & Pretzels je mnichovský festival pro startupové nadšence, investory či představitele startupové infrastruktury jako jsou inkubátory a akcelerátory. Festival trvá tři dny v průběhu světoznámého bavorského Octoberfestu, tento rok se festival koná od 24. do 26. září 2017.

Bits & Pretzels se chystá na čtvrtý ročník

Bits & Pretzels se koná již od roku 2014, kdy se poprvé sešli  němečtí startupový nadšenci s cílem vybudovat akci, která by mohla sloužit jako setkávací platforma pro lokální startupový ekosystém.

O rok později, v roce 2015 se koncept akce v mnohém změnil. Byla představena současná podoba festivalu. Tedy třídenní akce, na které vystupuje řada významných hostů, která zahrnuje množství workshopů či panelových diskuzí, včetně velkolepého finále na samotném Octoberfestu.

Minulého ročníku se zúčastnil bezpočet zajímavých hostů, včetně úspěšného zakladatele společnosti Virgin, Richarda Bronsona a amerického herce a startupového investora Kevina Spaceyho. Czechstartups.org byl poprvé partnerem Bits & Pretzels v minulém roce a v letoším na tuto spolupráci nevážeme.

Na co se můžete těšit?

V průběhu festivalu se jako již tradičně můžete těšit na množství workshopů, startupových pitchů před investory, akademií i panelových diskuzí, které proběhnou během první dvou dnů. Letošní ročník pak také představí „startup academy“ v jejímž rámci proběhnou lekce zaměřené na počáteční fáze startupového podnikání. Velmi dobrá příležitost pro všechny, kteří touží po tom založit si vlastní startup, ale neví jak na to.

Poslední den festivalu proběhne networking v rámci Octoberfestu, kterého se zúčastní řada hostů spjatých se startupovým ekosystémem a kteří se s návštěvníky podělí o své bohaté zkušenosti z rychle se vyvíjejícího, ale nesmírně atraktivního odvětví startupů.

Bližší informace o letošním ročníku naleznete na stránkách festivalu https://www.bitsandpretzels.com/. Lístky jsou dostupné k zakoupení ZDE.

1200x628-netzwerk-partner2
bp-master-logo
1200x628-netzwerk-partner4