Druhé kolo ostravského akceleračního programu Tieto Nerds láká nadějné startupy

Transport Hackathon otevírá své brány týmům, které budou řešit výzvy z oblastí dopravy a cestování
22.3.2017
S Czech Pioneers se startupy můžou podívat na Pioneers Festival do Vídně, hlásit se mohou do konce března
28.3.2017

ostravském Impact Hubu se rozjíždí další kolo akceleračního programu Tieto Nerds. Spuštění programu je plánováno na 2. května 2017 a přihlášky můžete podávat již od 10. dubna 2017.

Co vás v programu čeká?

Program se zaměřuje na zajímavé oblasti informačních technologií, jakou jsou bezpečné ukládání, zpracování a sdílení informací a dat, chytrá řešení problémů za pomoci strojového učení či umělé inteligence a zjednodušení byrokratického aparátu.

V rámci programu se budou inovátoři a startupisté setkávat s odborníky z daných oborů a konzultovat s nimi své projekty. Na programu bude i řada workshopů. Jedním z cílů programu je i zajištění zázemí pro rozvoj podnikání nejlepších projektů. „Nerds jsou naším pátým akceleračním programem, takže umíme odhadnout, co který projekt potřebuje. Díky společné práci na optimalizaci a urychlení jeho růstu si mohou startupy ušetřit spoustu zbytečných odboček,“ řekla o programu jeho garantka za Impact Hub, Marcela Kučová.

Program bude trvat dva měsíce, v květnu a červnu. Na konci června se pak uskuteční slavnostní vyhlášení nejlepších projektů. Zaujal vás projekt Tieto Nerds? Více informací naleznete na jeho oficiálních stránkách www.tietonerds.hubostrava.cz. Pokud preferujete osobní setkání, můžete se zúčastnit Tieto Nerds MeetUp, který se uskuteční ve středu 5. dubna v ostravském Impact Hubu. V rámci MeetUpu budete mít šanci potkat se s organizátory a případně konzultovat svůj projekt. Účast na Tieto Nerds MeetUp je zdarma.

shutterstock_585388175