CzechStartups.org vám představuje jednu z největších jarních startupových akcí Wolves Summit 2017

Přihlastě se do projektu Česko-německý program pro mladé profesionály
25.1.2017
Interview s Vladislavou Závrskou, výkonnou ředitelkou českého startupu ViaGoood
30.1.2017

Již za dva měsíce to začne. Čeká nás jedna z největších jarních startupových akcí, které se budou konat na evropském kontinentu – Wolves Summit 2017 (WS). Dvoudenní konferenci přivítá polská Varšava 28. a 29. března 2017.

Nejen pro startupy

WS se není jen konferencí pro startupy. Potkávají se na ní jak zástupci investorů a obchodníků, tak i představitelé korporátní sféry a malého a středního podnikání. Cílem konference je vybudovat správné podmínky pro růst startupových společností.

Konference se bude konat po oba dny, kdy účastníky čeká nabitý program. V úterý 28. března se můžete těšit na The Great Pitch semifinále, setkání mezi startupy a investory, přednášky, networkingové aktivity, obědy pro VIP představitele, oficiální networkingovou párty a VIP party. Ve středu 29. března vás pak čeká The Great Pitch finále a pokračování akcí z předchozího dne, ať už se jedná o setkání startupů s investory, přednášky, workshopy či další networkingové aktivity.

Podle oficiálních statistik se na akci chystá 250 investorů, 350 zástupců korporátní sféry, 350 startupů a 50 scaleupů. Ze zajímavých hostů se můžete těšit na zástupce společností, jako jsou Blumberg Capital, PWC, SCHNEIDER GROUP, Google, IBM T-Mobile, PayPal a mnoho dalších. Kompletní seznam účastníků naleznete ZDE.

Startupy se mohou zúčastnit zdarma

Účast na WS může posunout vaše podnikání na novou úroveň. Pokud hledáte obchodní partnery, tak WS nabízí velmi kvalitní networkingové příležitosti. Zúčastnit se můžete buď jako představitel Executive, Corporate, Investor, anebo Startup. Vstupenky jsou k prodeji na oficiálních stránkách WS ZDE. Na tomto místě je třeba doplnit, že startupy mají šanci zúčastnit se konference zadarmo. Jediné co proto musíte udělat je zaregistrovat se a být vybrání mezi 350 startupů, které obdrží zdarma dvě vstupenky. WS také uvádí, že všechny startupy které se konference zúčastní a nezíská investici v minimální výši 1,5 mil EUR mají nárok na účast zdarma. 40 nejlepších startupů pak bude mít šanci vystoupit a prezentovat své služby a produkty v hlavní pitchovací soutěži The Great Pitch.

Jestli vás konference Wolves Summit 2017 zaujala a rádi byste získali více informací, tak neváhejte a podívejte se na jejich oficiální webové stránky, kde naleznete podrobnější informace jak o účastnících konference, tak o jejím programu.

wolwes-summit
winners
nowak_pwc