CzechStartups.org přichází s dotazníkem pro české startupy. Napište nám svoji zpětnou vazbu a pomozte nám tvořit obsah webu!

Rozhovor s Robertem Haškem z unikátního českého startupu Six Guys Labs, který cílí na naše zvířecí mazlíčky
9.7.2017
Vysoká škola báňská v Ostravě spouští nový inkubační program pro začínající podnikatele ve stádiu nápadu, GreenLight Start
13.7.2017

Náš webový portál www.czechstartups.org  je první oficiální web o české startupové scéně a byl spuštěn jako partnerský projekt agentury na podporu podnikání a investic CzechInvest ve spolupráci s IBM Česká Republika, Czech ICT Alliance, Asociace malých a středních podniků a živnostníků České Republiky (AMSP ČR) a Rockaway Capital před dvěma lety. Přináší vše důležité o české startupové scéně na jedno místo.

Na webu můžete najít jak kalendář akcí, databáze programů, startupů, investorů i podnikatelské infrastruktury, tak i rozhovory s českými nadějnými startupy a zajímavými lidmi.

Startupová scéna se mění každým dnem a potřeby jednotlivých firem a začínajících podnikatelů se průběžně vyvíjejí a transformují. Rádi bychom vás, naše čtenáře, požádali o vyplnění krátkého dotazníku, který nám pomůže lépe porozumět vašim potřebám a díky zpětné vazbě můžeme lépe pracovat s náplní a obsahem webu. Zajímají vás více tipy, jak podnikat, rozhovory se startupy, informace o programech na podporu podnikání či pravidelné články o české a mezinárodní startupové scéně? Napište nám to.

Celý dotazník najdete TADY a zabere vám maximálně 5 min vašeho času. 

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu a těšíme se na vaše podněty!