CzechInvest a MZV pomáhají českým firmám s účastí na RoboBusiness Europe 2017 v nizozemském Haagu

Rozhovor s profesionály z VSHostingu, který je největším poskytovatelem managed serverových služeb v ČR a Slovensku
6.3.2017
V Prague Startup Centre proběhlo regionální kolo soutěže STAR entrepreneurs
8.3.2017

CzechInvest se snaží pomáhat české startupové scéne jak jen může, skrz řadu programů podpory, jako v minulosti byly CzechAccelerator a CzechEkoSystem, či v současné době CzechDemo. A právě CzechInvest vám přináší jedinečnou možnost zúčastnit se veletrhu RoboBusiness Europe 2017, který se bude konat v třetím dubnovém týdnu v nizozemském Haagu.

Nizozemsko je v poslední době vnímáno jako světové centrum výzkumu a oblasti robotiky a umělé inteligence. Na letošním ročníku veletrhu je pak očekávána účast minimálně 400 vystavovatelů z celého světa.

Snížení poplatek za účast na veletrhu

Díky podpoře CzechInvestu a Ministerstva zahraničních věcí (MZV), kterým se povedlo vyjednat slevu pro české vystavovatele, se mohou české společnosti zúčastnit veletrhu za snížený poplatek – 100 EUR pro startupy a 800 EUR pro velké firmy. K dispozici je 9 míst na stánku Czech pavilion. Za poplatek mohou firmy očekávat:

  • Prezenční stolek na společném stánku Czech pavilion a možnost umístění vlastního roll-upu.
  • 2 vstupenky pro vystavovatele, to znamená, že každou společnost mohou reprezentovat 2 osoby.
  • Logo a popis společnosti na webu a v katalogu veletrhu.

V jednání je také Match-making side-event, který se bude konat před samotným veletrhem ve dnech 17. – 18. dubna 2017, a jenž organizuje Nizozemská agentura pro podporu podnikání (RVO) na míru jednotlivým zájemcům.

Co je nachystáno pro startupy?

Pro startupy je pak připravena RoboValley Fund, kde se budou moci ucházet o investice z fondu, který má plánovaný kapitál ve výši 100-300 mil. EUR.

Veletrh RoboBusiness Europe 2017 sekoná 19. – 20. dubna 2017 v nizozemnském Haagu v The World Forum Haag. Pro úplnost informací dodáváme, že vstup na veletrh je zdarma, ale účasti na stánku a konferenci je placená.

Jestli vás nabídka zúčastnit se veletrhu zaujala tak neváhejte a podívejte se na detailní informace na stránkách veletrhu ZDE. Dodatečné informace pak naleznete i na stránkách MZV. V případě dotazů kontaktujte zástupce české strany, pana Romana Holého z Velvyslanectví České republiky na tel. č. +31 641 275 794 nebo na e-mailu commerce_hague@mzv.cz.

An android has part of his head mask removed
Abstract background with speakers (Digital)